Sponsorlu Bağlantılar

Koç Burcu

Sürprizlerle dolu bir hafta sizleri bekliyor ancak iş konusunda biraz yoğun geçecek olan bu dönemde sinirlerinizin yıpranması da söz konusu. İş yerinizde meydana gelecek tatsız konuşmalar veya aksilikler nedeni ile gergin günler geçirebilirsiniz ancak bu durumun kalıcım olmadığını hatırlatmak isteriz. Koç burcu için bu hafta sevdikleri ile eğlenceli ve güzel sürprizlerin yaşanacağı günler onları bekliyor olacak.

Boğa Burcu

Parasal konularda bir türlü kendinizi tutamadığınız için, savurgan hareketlerinizin faturası ağır olacak. Bu hafta maddi olarak sıkıntı çekebilir ve aldığınız parayı olduğu gibi borçlara yatırabilirsiniz. Daha dikkatli davranmalı ve harcamalarınızı bir süre de olsa kısma yoluna gitmelisiniz. Sevgilinizin sizden beklediği ilgiyi fark edecek ve daha romantik bir hafta geçireceksiniz.

İkizler Burcu

Aşırı hareketli bir hafta olacak ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Yepyeni dostlukların temelini atacağınız bu haftada zaman zaman ağzınızdan çıkacak sözlerin ve düşünmeden söylediklerinizin altında ezilebilirsiniz. Aile ve akrabalarla ortak bir girişim içinde olabilir ve farklı bir iş alanına doğru yönelim gösterebilirsiniz. Olaylara analitik ve mantıklı bir çerçeve içinde bakmanızda fayda var.

Yengeç Burcu

Sağlığınızı çok fazla önemsemiyorsunuz. Solunum yolları ile ilgili rahatsızlıklar bu hafta sizi zorlayabilir ve aynı zamanda sırt ağrısı da çekebilirsiniz. Çalışma temponuzu biraz daha düşürmeye çalışın ki daha sonra istemediğiniz sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayın. İkili ilişkilerde sürekli kaçamak cevaplar veriyor olmanız sevdiğiniz insanı üzüyor, daha açık ve kararlı biri olmanız sahip olduğunuz ilişkiyi çok daha güçlü hale getirecektir.

Aslan Burcu

Bazı durumlarda karşınızdaki insanlara duyduğunuz sevgiyi saplantılı bir hale getirebiliyorsunuz. Bu hafta ikili ilişkilerde fazla hırçın davranabilirsiniz geçici bir ayrılık veya kırgınlık yaşayabilirsiniz. İş salanında da liderlik hırsınız yüzünden gereksiz şekilde baskıcı bir ortam yaratıyorsunuz. Hareketlerinizi biraz daha kontrol altına almanız nefes aldırıcı olabilir.

Başak Burcu

Şanlı bir haftaya giriyorsunuz ve alacağınız pek çok güzel haber var. İşlerin yoluna girmeye başladığını hissedeceğiniz gibi aldığınız yeni kararların hayatınız için ne denli olumlu sonuçlar doğuracağını da göreceksiniz. İş konularında geleceğe yatırım yaptığınız ve daha çok çalıştığınız huzurlu bir hafta sizleri bekliyor.

Terazi Burcu

Boş konuşan insanların olduğu ve sizi geren ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi kasmak yerine bu tip durumlara fazla girmemeye çalışın. Aşırı baskıcı tutumunuz eşiniz veya sevgilinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilir aman dikkat. Aile içindeki huzursuz ortam bu hafta da kendisini hissettirecek. Yeni bir iş olanağı ile karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu

Aşk hayatı boş olanlar için bu hafta yeni biriyle tanışma durumları söz konusu olacak. Duygusal açıdan kendinizi yeterli ve huzurlu hissedeceksiniz. Yeni planlar yapacağınız ve eski arkadaşlarınızla görüşüp hasret gidereceğiniz hareketli, neşeli bir hafta sizleri bekliyor.

Yay Burcu

Maddi konularda rahatlayacağınız bu hafta, sevdiklerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Uzun süredir kafanızı karıştıran bir meselenin çözüme kavuşması da hareketlerinize olumlu yansıyacak. Özellikle iş konusunda terfi almanız söz konusu olabilir. Daha çok çalışmalı ve kendinize özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu

Yeni yıl planlarınızı yapmaya başladığınız ve geleceğe dair emin adımlar atacağınız bir hafta olacak. İş konusunda yoğun bir tempoya sahip olacak olan Oğlak burçları, aşk hayatlarında da beklenmedik gelişmeler yaşayacaklar. Sinirlerinizin bozulmasına izin vermeden, olaylara daha sakin yaklaşarak karşınıza çıkacak aksilikleri kolayca halledebilirsiniz.

Kova Burcu

Çok mutlu bir beraberlik yaşama şansı yakalayacağınız harika bir aşk kapıda bekliyor. Kovalar için yıldırım aşklarının ve evlilik kararlarının alınacağı bir hafta olabilir. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler sizi de çok mutlu edecek. Yurt dışı ile ilgili planlar gündeme gelebilir.

Balık Burcu

Ailenizle dazla vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz ama bu hafta arkadaşlarınızla sık sık dışarı çıkmak isteyeceksiniz. Bu küçük değişiklikler ruh halinize olumlu yansıyacağı gibi, kendinizde neleri özlediğinizi ve hayalleriniz yeniden keşfedecek ve planlarınızda değişiklikler yapacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar