Sponsorlu Bağlantılar

Genç görünmek için bazı küçük hilelere başvurabilir ve tam 10 yaş genç görünebilirsiniz. Doğru yöntemler kullanarak hem güzelliğinizi ön plana çıkarın, hem de daha genç bir kadın olarak göz kamaştırın.

genc-gorunmek

Yaş ilerledikçe oluşan kaz ayakları hemen her kadının kabusu haline gelir. Kaz ayaklarından kurtulmak için onları doğru şekilde kamufle etmeyi denemelisiniz. Çok hassas bir bölge olduğu için göz çevreniz için olabildiğince erken yaşlarda doğru kremler kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Fondötenler ve özel göz çevresi kapatıcıları kullanabilir ve göz çevreniz için pudra da kullanabilirsiniz. Göz altlarınızdaki çizgiler pudra ile daha görünür hale gelebileceği için ince bazlı fondötenler daha doğru bir seçim olabilir.

Young beautiful caucasian blond woman

İnce dudaklar da yaşlı gösteren etkenlerin başındadır. Daha kalın dudaklara sahip olmak için botoks yaptırmak dışında daha doğal yöntemler deneyebilirsiniz. Özellikle dudakları daha kalın gösteren özel rujlar bu anlamda işinizi görecektir. Dudaklarınıza yakın bir renkte parlatıcı kullanmak da daha dolgun görünmelerine neden olur.

Dudaklarınızın kenarında kırışıklıklar veya ince çizgiler varsa, ten renginizden bir ton açık kapatıcıları bu bölgeler için kullanabilirsiniz. Fondöteninizden bir ton açık olanları tercih edin.

guzellik-formulleri

Koyu veya çok açık renk fondötenler seçmek yerine daha sarımsı tonlarda olanları tercih etmek de daha ışıltılı bir cilt görünümüne neden olacağı için yaşlı görünmenizi engelleyecektir. Elmacık kemiklerinize belirgin allık kullanmak da daha canlı bir görüntüye neden olacak ve genç görünmenizi sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar