Sponsorlu Bağlantılar

Koç Burcu

Koçlar için gergin ve biraz da hareketli bir hafta sonu başlıyor. Özellikle Cuma günü itibariyle yapılacak kısa seyahatler bu haftaya damgasını vuracak. Merkür gerilemelerinden dolayı Koçlardaki huzursuzluk ve gerginlik bu hafta da etkisini sürdürecek. bu nedenle sinirlerinize hakim olmalı ve mümkün olabildiğince relax olabileceğiniz ortamlarda bulunmalısınız. Gönül maceraları da bu hafta oldukça yoğun olacaktır.  Yeni kişilerle tanışıp, eğlenceli zamanlar için randevular ayarlayacaksınız.

Boğa Burcu

Boğa burçları için bu hafta son derece sıkıntılı geçecek. Zira çevresinde gördüğü ikiyüzlü kişiler ve yalanlar nedeni ile güven duygusu zedelenebilir ve özellikle ikili ilişkilerde beklenmedik değişiklikler ve hareketlere maruz kalabilirler. Merkür’ün finans hanesine doğru ilerlemesi de Boğa burçlarının özellikle iş ve mesleki konularda verecekleri kararlarda dikkat etmeleri gerektiğinin altını çiziyor. Perşembe günü güzel bir haber alabilirsiniz.

İkizler Burcu

Özellikle iş yaşamınıza yönelik tüm belirsizliklerden bu hafta ortası kurtulmanız mümkün. Daha net ve kararlı davranmanız halinde sıkıntılarınızdan kurtulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Bel bölgesinde yaşanacak bazı sağlık problemlerine dikkat etmeli ve gereksiz tartışmalara girerek enerjinizin düşmesini engellemelisiniz. Para konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir dönemde olduğunuzu da unutmayın.

Yengeç Burcu

Son dönemlerde aldığınız yoğun eleştiriler canınızı sıkmış olabilir. Herkesin ne dediğine kulak vermeniz doğru olmasa da, yapılan eleştiriler üzerinde düşünmeniz daha sonrası için olumlu olabilir. Kendi iç dünyanıza dönmeli ve huzuru önce kendi içinizde yakalamalısınız. Kırıcı üsluplardan kaçınmanız ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanız gerekiyor. Bu hafta işlerinizdeki durgunluk canınızı sıkabilir. İkili ilişkilerde kavga ve ayrılıklar söz konusu.

Aslan Burcu

İhmalkar davranışlarınız bu hafta sağlık sorunlarınızın artmasına neden olacak. Üstünlük duygunuzu biraz daha kontrol edebilirseniz, ikili ilişkilerinizde çok büyük yaralanmalara neden olacak sözlerden kaçınabilirsiniz. Ani tepkilerden kaçınmalı ve daha sakin olmalısınız. Beklediğiniz iş haberi hafta sonuna doğru gelecek ve rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Başak Burcu

Maddi konularda beklentilerinizi karşılayacak bir hafta olacak ancak, duygusal hayatınız için içinize kapandığınız ve karamsar davrandığınız bir sürece de girmiş olacaksınız. Merkür etkisini çok sert hissediyor olmanızdan ötürü, her davranışı ve sözü kendinize yapılmış bir saldırı olarak algılamanız mümkün. Sevdiğiniz konularla daha çok ilgilenmelisiniz. Hafta sonlarına doğru ani bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Terazi Burcu

İnsanları oldukları gibi kabuk etmeniz gerektiğini anladığınız ve etrafınızdaki sahte yüzleri hayatınızdan çıkarmaya başladığınız bir hafta olacak. Küs ya da ayrı olan sevgililer bu hafta yeniden bir araya gelebilirler. Bayan Teraziler ise gebelik sevinci yaşayacaklar. Disiplinsiz çalışma hayatı bu hafta işyerinde sorunlarla karşılaşmanıza ve tartışmalar yaşamanıza neden olabilir.

Akrep Burcu

Güzel bir aşkın başlangıcını yapacak olan bekar Akrepleri romantik ve hareketli bir hafta geçirecekler. Özellikle hafta ortalarında yaşanacak yoğun haberleşmeler ardından sürpriz bir tatil planı sizleri bekliyor olacak. Maddi konularda çektiğiniz sıkıntılar bu hafta itibari ile son bulacak. Yeniliklere karşı daha açık ve sevdiklerinize karşı da daha nazik davranmalısınız.

Yay Burcu

Yansıttığınız şüpheli tutumlar arkadaşlarınız ile aranızı açabilir ve sizden uzaklaşmalarına neden olabilir. Vurdumduymaz tavırlarınız nedeni ile size ihtiyaç duyan kişilere karşı da ilgisiz davranıyorsunuz. Aynı tutumlarınız aşk hayatınızda da çatlaklara neden olabilir. Ayaklarınızın yere basması ve daha mantıklı hareket etmeniz faydalı olabilir.

Oğlak Burcu

Sevdiklerinizden alacağınız destek ile bu haftayı çok enerjik ve keyifli geçireceksiniz. Yakaladığınız tempo sağılığınız üzerinde negatif etkiler yaratabilir. İşten nefes alıp, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayıracak ve huzurlu günler geçireceksiniz. Maddi konularda da bereketli ve güzel bri zaman sizleri bekliyor.

Kova Burcu

Çok önemli kararlar alacağınız bir hafta. Ayrılıkların ve boşanmaların olması muhtemel. Özgürlüğe kavuşan Kovalar için, yalnız kalacakları bir dönem başlıyor ve daha çok ruhsal dünyaları ile ilgilenecekler. Geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz bir kimseden şaşırtıcı bir haber alabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Balık Burcu

Pişmanlıklarla dolu geçen günlere biraz ara verip nefes almalısınız. Yaptığınız hatalar size daha sonrasında nasıl davranmanız gerektiği konusunda ders olmalı ve kısa süreli ilişkiler yaşamak yerine ayakları yere basan, sağlam temellere oturan ilişkilere yönelmelisiniz. Aile içinde ani tartışmalar veya küskünlükler söz konusu olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar