Sponsorlu Bağlantılar

Düğün günü yaklaştıkça içinizi bir heyecan kaplamaya başladı ve gelinlik modelleri için biraz daha telaşlı arayışlara girdiyseniz 2015 2016 gelinlik modelleri tüm heyecanınızı sakinleştirecek ve telaşınızı da yok edecektir. Hayalinizdeki gibi güzel görünmek için en yeni gelinlik modelleri içinden bir tanesini seçmeniz yeterli olacaktır. son-moda-gelinliklerŞaşalı gelinlik modelleri ilginizi çekmiyorsa eğer biraz daha az taşlı süslemeleri olan prenses model gelinlikler sizin için uygun olabilir. Bir kuğu gibi güzel ama aynı zamanda asil görünmek için bu gelinlikleri tercih edebilirsiniz.prenses-model-gelinlikler2016 gelinlik modelleri içinde baştan sona işlemeli tasarımlar göze çarpıyor. Nefis işlemelerde altın renkleri ve taşlar kullanılmış. Son derece romantik ve asil görünen bu gelinliklerde etekler de bir hayli kabarık. Değişik gelinlik modelleri arıyorsanız işlemeli olanlara bir göz atın deriz.

kabarik-gelinlik-modelleri

Son derece sade ama bir o kadar da gösterişli gelinlikler bu sene de oldukça moda. Sıfır kol ve boyun bölgesinde tül detaylar olan gelinliklerde etekler kabarık ama sade bir şekilde aşağı doğru iniyor. Kuyruklu ve kuyruksuz modelleri de olan bu gelinlikler gösterişten uzak kalmak isteyenler için harika bir tercih olabilir.

gellinlik-modelleri-2015-2016Son moda gelinliklerden bahsetmişken dantel süslemeli olanları da unutmamak gerekir. Özellikle 2016 gelinlik modelleri içinde kol kısımları ve sırt bölgesi dantellerle kaplı olanlar herkesin büyük beğenisini topluyor.

gelinlikler

Omuz askıları dantel olan bu gelinlik modelleri de etek kısımlarındaki işlemelerle muhteşem görünüyor. Saraylarda evleniyormuşsunuz gibi hissetmek için bu kabarık gelinlik modelleri ile yakından ilgilenmelisiniz.

2015-2016-prenses-model-gelinlikler2016-gelinlik-modelleribalık-gelinlik-modellerien-guzel-gelinlikleren-yeni-gelinlikler

Seçim yapmakta zorlananlar için diğer yazılarımızdaki prenses model gelinlikler veya son moda gelinlik görselleri de yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar