Sponsorlu Bağlantılar

2015-2016 sonbahar-kış aksesuarlarında devasa boyutlarla karşı karşıya olduğumuz gibi, stil sahibi bayanların gösterişli kombinler yapmalarının da son derece kolay olduğunu söyleyelim. Kıyafetlere derinlik katacak aksesuarlarda ölçülerin büyüdüğü görülüyor. Geçtiğimiz sezonun aksine daha büyük kolyeler ve küpeler göreceğiz. Güneş gözlükleri büyüklükleriyle ve genellikle kemik çerçeveleriyle dikkatleri çekecek tasarımlara sahip. Uzun eldivenlerin kullanılacağı 2015-2016 sonbahar-kış sezonunda, yakaya takılan büyük broşlar da oldukça trend.

2015-2016-sonbaharkis-kolye-modelleri

Klasik giyimden hoşlanan bayanlar için inci kolyeler vazgeçilmezdir ancak bu sezon inci kolyelerin de son derece iri taneli olduğunu görüyoruz. Farklı asimetrik tasarımlara sahip inci kolyeler her kıyafetle kullanılacak farklı tasarım ve formlara sahip. Ünlü modacıların 2015-2016 sonbahar-kış modası için hazırladıkları kreasyonlarında uzun inci kolyeleri kullandığını da söylemek gerekir. Tarzınız ne olursa olsun sezonun en gözde aksesuarlarından olan inciyi mutlaka kolye, küpe veya yüzüklerinizde kullanarak moda trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

2015-2016-sac-tokalari

Geçtiğimiz sezondan devralınan saç tokaları ise son derece romantik dokunuşlara sahip. Saçların yanlarına, topuzların arka kısmına olduğu kadar saçın hemen üst kısmına da takılan saç tokalarında genellikle zarif çiçek tasarımları var. Nostaljik dokunuşlara sahip tokalarda taş süslemeler de göze çarpıyor. Pek çok ünlü markanın nostaljik toka tasarımlarına taze bir dokunuş yaparak gündeme taşıdığı 2015-2016 sonbahar-kış sezonunda asil ve romantik görünüşlü saçlarla herkesin stilini ortaya koyabileceğine de tanık olacağız.

2015-2016-sonbahar-kis-elddiven-modelleri

Sezonda yeni ve sıklıkla karşımıza çıkacak olan deri eldivenlerin boyları da dirseklere kadar uzanıyor. Geniş bir renk yelpazesine sahip eldivenler özellikle kışlık kullanım için büyük beğeni toplayacağa benziyor. Aynı şekilde montların, hırkaların, gömleklerin ya da ceketlerin üzerlerine takılan broşlar bu sene çok popüler. Broş seçiminde bir standart olduğunu söyleyemeyiz, küçük ya da büyük, nostaljik ya da modern tasarımları aynı anda kullanabileceksiniz. Hatta farklı boyut ve tasarıma sahip broşları aynı anda kullanmak da son derece trend olacak. 

2015-2016-sonbahar-kis-askesuar-trendi

Kemer modellerine geldiğimizde geçen seneden çok farklı olarak daha kalın ve hacimli kemerlerin, son derece gösterili kullanımına şahit oluyoruz. Bir önceki sezonda kullanılan incecik kemerlerden 2015-2016 sonbahar-kış sezonunda eser kalmayacak. Büyük tokalardaki tasarım zenginliği ile geniş kemerler bu sezon her kıyafetle kullanılabilecek kadar geniş bir yelpazeye sahip. Bluzların ve gömleklerin üzerine takılan kemerler, elbiselerle de kullanılabilecek. Kış sezonu için kabanların ve ceketlerin üzerinde de göreceğimiz kemerlerden mutlaka edinmelisiniz.

2015-2016-kolye-trendi

Kolyelerde büyük tasarımlar göze çarpıyor ve tamamen göğsün üzerini kaplayacak genişlikte, yekpare modeller vitrinlerdeki yerlerini alıyor. Birden fazla ince kolyeyi aynı anda takmak bu sezon demode olduğu gibi, tek parça ve gösterişli, çok büyük kolyeler kullanılacağını da söylemeden geçmeyelim.

2015-2016-aksesuar-trendi

Kürk modası bu sene de gündemde ve özellikle mont, kaban ve ceketlerin üzerlerine takılacak olan kürk yakalar gösterişi seven bayanların vazgeçilmezi olacak. Şallar da her türlü kıyafetle kombin yapılacak denli renkli ve gösterişli.

Stil yaratmayı seven ve iddialı görünmekten hoşlanan bayanlar için önümüzdeki sezon küpe seçimleri büyük tek parçalardan yana. Tek kulağa küpe takma modası hız kesmezken, küpelerin kendi başlarına tarz yaratacak denli büyük olduğu da gözlerden kaçmıyor. Farklı formlarda ve tasarımlara sahip küpelerin çoğu boyun altına inecek denli uzun. Yuvarlak, püsküllü veya taşlı küpeler kullanmak bu sezon da çok trend.

Sponsorlu Bağlantılar