Sponsorlu Bağlantılar

2015 Abiye elbise modelleri pek çok kadının kusurlarını gizleyebileceği ve aynı zamanda seksi, şık ve konforlu hissedebileceği modellerle dolu. İşte şıklık yarışında kendi farkınızı ortaya koyabileceğiniz en yeni abiye elbise modelleri.


 

siyah-uzun-abiye-elbise

İster kilolu olun, isterseniz de zayıf, hiç fark etmez. 2015 abiye elbise modelleri içinde size uygun bir tane bulmanız o kadar kolay ki. Modacılar hemen her bayanın fizik yapısına uygun modeller tasarladıkları için modadan uzak kalmadan dilediğiniz gibi giyebilir ve gittiğiniz davetlerde, kutlamalarda gecenin yıldızı olabilirsiniz.

payetli-abiye-elbise

Çok moda olan tek omuzlu abiye elbise modelleri, uzun etekleri ile hem şık görünmenizi, hem de varsa fazla kilolarınızı gizlemenizi kolaylaştıracağı gibi, bacaklarına güvenen bayanlar için, derin bacak yırtmaçlı uzun abiye elbise modelleri de 2015 yılında tam gaz popülerlik yarışında önde gidecek.

tek-omuzlu-uzun-abiye-elbise

Straplez abiye elbise sevenler için bu sene hem kısa abiye elbiselerde, hem de uzun abiyelerde bolca göreceğimiz model artık klasikleşmiş kalıplar arasında sayılıyor. Genellikle pek çok vücut tipine uygun olan bu modellerde üst kısmı dantellerle süslü olanlar da yine 2015 yılında en çok göreceklerimiz arasında. İşte en yeni abiye elbise modelleri: 

Sponsorlu Bağlantılar