Sponsorlu Bağlantılar

Doğanın yeniden canlandığı bahar ayları, modanın da şaha kalktığı mevsimlerin başında gelir. Bahar aylarının tüm renklerinin ve canlılığının gözler önüne serildiği 2015 ilkbahar modası desenlerin ve renklerin cümbüşüne tanık olmamızı sağlıyor.

2015-pantolon-modasi

Bahar mevsiminde bolca yüksek belli pantolonlar görüyoruz. Dar paçalı olanlar kadar bol paçalı pantolonlar da yüksek belden nasibini almış durumda. Maskülen giyim tarzından hoşlanıyorsanız bol seçenekle karşı karşıyasınız diyebiliriz. Kumaşlara gelince denim yine popülerliğini koruyor ama emprime kumaşlar da pantolonlarda bolca kullanılmış durumda.

2015-yuksek-belli-etek-modasi

Yüksek belli olanlar sadece pantolonlar değil elbette. Bu bahar eteklerin beli de oldukça yüksek. Tabi ki şortlarda da yüksek belli modeller sizleri bekliyor olacak. Geometrik desenlerden puantiyelere kadar pek çok model bulabilirsiniz. Özellikle çiçekli kumaşların çok revaçta olduğunu söyleyelim.

yuksek-bel-jean-pantolon-modelleri

Bahar ve yaz aylarında sıklıkla göreceğimiz büstiyerler de hem kumaş, hem denim, hem de deri olarak tasarlanmış durumda. Sırt dekolteli bluzlar ve şifon gömlekler de bahar aylarının vazgeçilmezi olurken, sıcak aylarda şile bezi bluzları da kullanabilirsiniz. Yüksek bel pantolon, etek ve şortlarınızın üzerine kısa bluz ve gömlekler giyerek şık kombinler yapabilirsiniz.

2015-sort-modelleri

2015 ilkbahar ayakkabı modası hala geçerliliğini koruyan stilettoları yine gözümüze sokuyor. Kadınların severek giydiği ve vazgeçemediği topuklu ayakkabılarda özellikle ince bantlı olanlar yine çok moda. Babet sevenler de çiçek desenli ve puantiyeli olanları alabilirler. 

2015-babet-ayakkabi-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar