Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle bayanların zaafı olan dolgu topuk ayakkabılar yeni yılda, yine göz kamaştırıyor. Hem rahatına düşkün hem de şık görünmek isteyen kadınlar için geçen sene de popülaritesini koruyan dolgu topuk ayakkabılar, 2015 ayakkabı modasının göz bebeği olacak. 2015-dolgutopuk-ayakkabi-modelleriGeçen yıl özellikle şık modellerde görmeye alışkın olduğumuz gizli topuklar, market anlayışlı ayakkabıcıların da sayesinde, spor modellerle de entegre vaziyette. Teenage grubun bu modelleri sıklıkla aldıklarını belirtmekte yarar var. Ayrıca şık modellerde, deri püsküllü atraksiyonlarla şenlenen, metal toka ve zımbalarla da versiyonları artan modellerin normal topuklu ayakkabılardan çok daha rahat olduklarını belirtmeden geçmeyelim.

 

2015-gri-dolgutopuk-ayakkabiDolgu topuk ayakkabıların iki model olarak piyasada boy gösterdiğini söylemek yanlış olmaz. Yine deri veya nubuk tarzdaki kumaş türleriyle, bilekten itibaren topuğa kadar inen, saran modeller mevcut. Ya da kemer özelliği taşıyan metaller veya bantlarla ilgili kısım kapatılarak daha şık gözükmesini sağlanıyor. Diğeri ise, dolgu topuk ayakkabının iç kısmına saklanarak bileğe kadar kapanan uzun boyunlarla kamufle edilerek elde edilmekte. Özellikle çok puntolu ve ince topuklar yerine dolgu veya platformlu dolgular kullanımı ayak sağlığı için de büyük artılar sağlıyor. Ürünlerin genel olarak nubuk  ve bez seçenekleri piyasada ve yağmurlu havalar için bu kumaş türü pek uygun değil.

 

Ancak az da olsa deri seçeneğini de bulabilirsiniz. Bağlama aparatlarını genelde iple yapıldığını görüyoruz ki bazı kombinlerde, Amerikan cırtcırtları ve ip seçeneği de bulunuyor. Özellikle topuk kısmında minik taşlarla süslenmizimbali-dolgutopuk-ayakkabi-modeliş, şıklığınıza şıklık katacak detayları da görebilirsiniz. Bu ürünleri genelde jean pantolonlarla ya da uzun zamandır trend olan taytlarla kullanabilirsiniz. Taytlardaki deri, nubuk veya metal zımbalarla çok uyumlu olduğunu fark edeceksiniz. Eğer boyunuzdan yana dertliyseniz, dolgu topuk ayakkabılar çok moda. Hem düz ayakkabı farkındalığı yaratırken, aynı renk ayakkabı tayt ikilisi ile olduğunuzdan çok daha uzun görünebilirsiniz. Bayanlar bacak boyunuz kesinlikle göz alıcı olacak. 

 Yeni yılda trendleri yakalamak ama yorulmamak istiyorsanız, yerinizden kalkmadan da ayakkabı marketlerin sayfalarından 2015 dolgu topuk ayakkabıları inceleyebilirsiniz. Online ayakkabı sitelerinde ise şaşırtıcı sürprizler sizi bekliyor. Bu çok kullanabileceğiniz ayakkabılardan mutlaka edinin.

Sponsorlu Bağlantılar