Sponsorlu Bağlantılar

2015 gelin ayakkabı modelleri hem çılgın renkleriyle fark yaratmak isteyenlere, hem de klasik modellerle zarif görünmek isteyenlere sunduğu tasarımlarla göz dolduruyor. Bu sene ayaklar son derece özgür ve bu gelin adaylarının ayakkabı seçimlerine de yansıyor. Tüm dünyada gelinlik altına giyilen renkli ayakkabı modası var. Özellikle kırmızı, mor ve mavi gibi renkleri tercih eden gelinler, modeller konusunda da oldukça cesur davranıyorlar. Siz de tarzınızı ortaya koyacak renkli bir ayakkabı ile çok şık ve farklı bir gelin olabilirsiniz. 

2015-gelin-ayakkabi-modelleri

Kalın topuklu lame veya dore pullarla süslenmiş ayakkabıları tercih edebileceğiniz gibi, topuk kalınlığını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tüm gün ayakta olacağınız ve koşturacağınız için daha kalın topuklu ve ayaklarınızın rahat edeceği gelin ayakkabı modelleri tercih etmeniz yerinde bir davranış olur.

ayakkabi-modelleri

Daha zarif seçeneklere bakıyorsanız üzer fiyonklu gümüş renginde, burnu açık gelin ayakkabısı denemenizi öneririz. Hem modası asla geçmeyen bu modeli gece kıyafetlerinizle de değerlendirme şansı bulacağınız için dolabınızda çürümeye terk etmek zorunda kalmamış olursunuz.

c7e4074c8c68307e7d84095bd1eca9fe

Arkası ve burnu açık, platform topuklu gelin ayakkabı modelleri de ayağınızın daha rahat etmesine neden olacaktır. Topuk boyunu ayarlarken üzerinde rahatça yürüyebileceğinizden emin olun. Toprak taş, nude, renklerinde seçebileceğiniz ayakkabılarınızı beyaz veya açık gümüş renginde simli modellerden de tercih edebilirsiniz. 

gelin-ayakkabi-modelleri

Tabi ki dantelli ayakkabılar kuğu gibi bir gelin olmayı düşlüyorsanız tam da size göre diyebiliriz. Son derece zarif ve bir o kadar da romantik olan dantelli ayakkabılar için internet sitelerinden de sipariş verebilirsiniz. 

gelin-ayakkabisi

Sponsorlu Bağlantılar