Sponsorlu Bağlantılar

2015 gelin saç aksesuarları tokalarla ve taçlarla olduğu kadar, toka şeklinde tasarlanan duvaklarla da karşınızda. Açık havada ve romantik bir düğün tasarlıyorsanız saçınızın üst kısmına taç şeklinde çiçekler takabilirsiniz. Üstelik canlı çiçeklerle yapabileceğiniz bu taçlar sizi çok daha farklı ve romantik gösterecektir. 

2015-gelin-aksesuarlari

Topuz saç modeli düşünüyorsanız topuzunuzun arka kısmına iri güllerden oluşan gösterişli bir saç tokası takmanız yeterli olacaktır. Tabi ki duvak takmayı düşünmüyorsanız. Aksi halde tokanız duvağın arkasında kalarak görünmeyecektir.

2015-gelin-tokalari

Saç bandı şeklindeki gelin aksesuarları da bu sene çok moda. Alnın hemen üst kısmına takılan bu bantlar topuz saçlara çok yakışıyor. Gelinlikçinize hazırlatacağınız gibi hazır satılan modelleri de kolayca bulabilir veya kendiniz tasarlayabilirsiniz. 

gelin-aksesuar-cesitleri

Mevsim yaz ise ve bir kır düğünü söz konusu ise çiçek taçların yerini hiçbir şey tutamaz. Saçlarınızı örgü veya yana toplanmış şekilde kullanacaksanız ya da açık bırakacaksanız çiçek taçlarını mutlaka denemeli ve nasıl durduğunu görmelisiniz. 

gelin-aksesuarlari

Yüzünüze inen filesiyle duvak şeklinde de kullanılan bu aksesuar eminiz sizin de çok hoşunuza gidecektir. Bir taşla iki kuş vurabileceğiniz bu aksesuar sayesinde çok tarz ve aynı zamanda nostaljik bir görüntü elde edebilirsiniz. 

gelin-basi-aksesuarlari

Zarafet sizin için önemliyse ve gösterişten hoşlanmıyorsanız, saçınızın yan kısmına takacağınız ince çiçek tokalar da son derece güzel durabilir. 

gelin-basi-suslemeleri

Fiyonklu tokasıyla bu kısa duvak hem çok zarif, hem de oldukça farklı. Siz ne dersiniz?

gelin-duvaklari

 

gelin-taclari

 

gelin-tokasi

 

sac-tokalari

Sponsorlu Bağlantılar