Sponsorlu Bağlantılar

Makyaj modasını yakından takip eden bayanlar bu sene göz makyajı konusunda rahat bir nefes alabilecekler. 2015 Kış modası göz makyajı nerdeyse tek tip. Ne renk giyerseniz giyin, nasıl giyinirseniz giyinin, gece ve gündüz kullanımınız için kuyruklu eyeliner modasını uygulayın.

2015-eyeliner-modasi

Siyah, dolgulu ve buğulu göz makyajınız hem kolay hem de gözlerinizi olduğundan daha büyük gösteriyor. Şoray gözleri geri geldi demek çok da yanlış olmaz herhalde. Düzgün, biraz dolgunca hatlar çizmeyi biliyorsanız bu iş çok basit.

makyaj-modasi-2015

Özellikle açık renk farlar ve teninizin rengine uygun kapatıcılarla desteklemeniz gereken bu göz makyajını oldukça az malzemeyle de çıkartmanız mümkün. Nasıl mı? Bu tarz için ihtiyacınız olan siyah ve parlak beyaz göz kalemi, eyeliner, rimel, ten rengi göz farı ve yine teninize uygun pudra.

2015-goz-makyaji

Eğer kirpiklerim çok kısa ve az diyorsanız bu listeye takma kirpiği de eklemelisiniz. Öncelikle ten renginize uygun pudra ve yorgunsanız göz altı kapatıcılarınızla cildinizdeki renk tonunu eşitleyin, ve göz çevresi için parlak bir görüntü oluşturun. Daha sonra düzgün süremiyor iseniz, göz kalemi ile ince bir hat çekin göz kenarlarınıza.

eyeliner

Kuyruk kısmı için, tatlı kaşığını çekik göz gibi, ucunu yukarı doğru kaldırarak gözünüze kapatın ve göz bitiminden başlayarak kaleminizi ince bir hat boyunca çekin. Kuyruğunuz yeterli uzunluğa gelince, diğerine uygulayın.

fb95b11c02dfd50e1166a97ec24318d5

Göz kalemi ile yapılan bu kalınlık ve düzgünlük yeterli ise, üstünden eyeliner ile geçin. Mümkünse jel olanları kullanın. Kenar temizliğini yapmak için açık renk farınızı kullanmanız yeterli. Takma kirpik için yapıştırıcısı ile göze uygulayıp rötuşlar için yine siyah göz kaleminizi kullanın.

goz-makyaji

Daha büyük göz vurgusu için, göz içini beyaz parlak kalem ile geçin. Ve en son rimel uygulayın. İşte mükemmel göz makyajınız ve siz, gönüllerde iz bırakmak için hazırsınız.

Eyeliner

Sponsorlu Bağlantılar