Sponsorlu Bağlantılar

2015 Kış makyaj modası birbirinden farklı ve çarpıcı stillere sahip. Takma kirpikler, kedi gözü makyajları, kuyruklu eye linerler ve simli göz farkları kadınlara kendi tarzlarını yaratmakta son derece yardımcı örnekler oluşturuyor.


Moda tasarımcılarının defilelerinde gördüğümüz makyajlar artık sokağa taşınıyor. Pek çok kadın bu cesur uygulamaları deneyerek daha çarpıcı makyaj tekniklerini göz önüne getiriyorlar. 2015 kış makyaj modasında doğal makyajlar kadar, son derece çarpıcı görüntüler de var. Farklı eye liner sürme yöntemleri de bu senenin en çok dikkat çekenlerinden. Yalnızca göz kapağının üzerine değil, altına da farklı eye liner sürme yöntemleri deneyebilir ya da bu senenin modası olan, üst kızım ile alt kısma farklı renklerde eye liner sürme yöntemini seçebilirsiniz.

 eye-liner-yontemleri

Kaşlar doğallığını korurken, aynı zamanda geçtiğimiz seneye oranla kaşların renginin daha da açıldığını ya da açık renk kaş farları kullanıldığını görüyoruz. Gözleri öne çıkarıp, kaşları geri plana atmak herkesin yüz tipine uygun olmayabileceğinden, sokağa çıkmadan önce mutlaka deneyip nasıl durduğunu görmeniz lazım.

 kis-makyaji

Punk görünümlerden hoşlananlar için bu yıl son derece etkileyici makyaj modelleri var. Gözlerde ucu taşlı takma kirlikler kullanmak, gözaltlarına dikey ve yatay şekilde eye liner uygulamak bunlardan yalnızca birkaç tanesi. Dudaklarda pembe ve şeftali tonları kadar nude renkler bu yılın soğuk aylarında da bizimle olacak. Göz farlarında ise göz kapağı dışında göz altına yapılan uygulamalar ve farklı iki far kullanımı da oldukça moda.

2015-kis-makyaj-modasi

Kuyruklu eye liner ve nude renkteki dudaklar bu kışın en favori makyajı. Yanaklarda ise çok açık tonlarda pembe veya şeftali ton seçiliyor. Daha kadınsı bir görünüm isteyenler için senenin kedi gözü makyajı da tercih edilebilir.

makyaj-teknikleri

 

2015 göz makyaj modası hakkında bilgi almak için ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz. 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar