Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili 2015 kış modası yakın takipçileri, merhaba. Sezon modasına baktığımızda bu yıl yine çok renkli ve kışın matemine inat canlı geçecek diyebiliriz. Parlak renkler, asimetrik desenler, spor-şık kombinler ve tabii ki olmazsa olmaz kalın salaş modelleriyle herkes kendisine uygun kıyafetler bulabilecek.

bayan-modasi-2015

2015 kış modası için en belirleyici öğe ya çok salaş olup rahatlığı ön planda tutmak ya da hanım hanımcık olup sevimliliğimizi yansıtmak. Kısaca geçen yıla dönüp baktığımızda, bu senenin de asimetrik detaylar ve kesimlerle dolu olduğunu görüyoruz. Ancak geçen senede görmediğimiz, gömleklerin yakaları bu sene olabildiğince uzun ve sivri. Bebe yakalar bu yıl tarih oluyor.

en-moda-kiyafetler

Özellikle gömlek üstlerine kombin edilebilen ve ayrıca gece elbiseleri ile de çok şık kombinler yapılabilen büstiyerler bu yıl hem gözünüzü okşayacak hem de bütçenizi rahatlatacak.

bustiyer

Günlük hayatta da göz alıcı olmak isteyenlerin seçimi için deri, kısa şort etekler uzun çizme kombinleriyle şaşırtıcı derecede rahat. T-shirtlerde metal aksesuarlar hala revaçta. Az da olsa kuru kafaları ve zımbaları yine görüyoruz, ki bu da yine bütçenizi rahatlatacak detaylar arasında.

deri-etek

Eğer hala bu modellerden edinmediyseniz de şansınız devam etmekte. Romantik bir hava estiren bu sezonun en trend rengi somon ve türevleri diyebiliriz. Özellikle bu renklerde gömlek, kazak, t-shirt olanaklarını değerlendirin.

en-yeni-kiyafetler

Pantolonların genel eğilimi de yine iki ucu göstermekte. Mesela ayakkabıları da içine alabilecek kadar geniş, İspanyol paçaları ya da bilek üstü dar kesim pantolonları görebilirsiniz. Boru paça pantolonlar tarih oluyor.Yırtık jean, yamalı veya farklı kumaş kombinasyonlarıyla etekler geçen sene olduğu gibi bu sene de gözde. Yırtık jeanlerden mutlaka bir tane edinmelisiniz.Hem çok şık hem de çok spor kıyafetlerle kombin yapma şansınız var.

bayan-etek-modelleri-2015

Yazda kalan kalem etekler ise rafa kalkmış vaziyette.Genel durum diz üstü, dar kesim etekler veya uzun, bol aranjmanlı sevimli etekler raflarda sizleri bekliyor. Tabii bacaklarına güvenen kadınlar için hiç değişmeyen trend, süper mini etek seçeneğiniz her zaman mevcut.

salas-giysi-modelleri

Uzun tüylü, buklet kazaklar bu sene de göz dolduruyor, özellikle taytla yapılan kombinleri çok görüyoruz. Bu ürünlerde de genel eğilim krem, bordo, petrol mavisi renk üzerinde yoğunlaşıyor.

moda-kiyafetler-2015

Raflarda sık görebileceğiniz bir diğer ürün ise, mavi-beyaz çizgili yarasa kollu bol kazaklar. Özellikle merserize olarak karşımıza çıkmakla birlikte sanıyoruz bu kışta çok revaçta olacak.

salas-giysi-modasi

Bacak boyu uzun olanlara tavsiyemiz, bilek boyundaki kısa botlar, şıklığına ve rahatlığına önem veren kadınlar için biçilmiş kaftan. Yine bu ürünlerde kullanılan metal detaylar da şıklığınızı arttırıyor.

en-moda-aksesuarlar

Aksesuarlarda ise, dekolte kullanımınızı destekleyecek, kalın kısa boy kolyeler çok revaçta. Üçgen, sivri uçlu göğüs dekoltesini çekici hale getirecek kolyeleri tavsiye ederiz. Uzun sallantılı küpeleri de görmek mümkün. Saçlarınızı topuz veya atkuyruğu ile kullandığınızda çok daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar