Sponsorlu Bağlantılar

2015 manto modelleri zengin çeşitliliği ile her yaştan ve her zevkten bayanın gardırobunda kendisine yer bulacak kadar iddialı. Renk tonlarında genellikle pastel tonlara ağırlık veren modacıların en sevdiği tonlar beyaz, ekru, krem, açık mavi, açık yeşil, açık pembe ve diğer pastel tonlar diyebiliriz. Tabii bu tonların dışında da son derece canlı renkler görmek mümkün.

son-moda-mantolar

Yapay derilerin ve imitasyon kürklerin bolca kullanıldığı 2015 manto modelleri içinde kabartılmış yünlerden yapılan kürk benzeri modeller çok büyük beğeni topluyor. Hem günlük şıklık için, hem de abiyeler üzerine rahatlıkla kullanılabilen bu modeller genç bayanların en sevdikleri arasında yer aldı bile.

2015-kareli-manto-modelleri

Ekosenin geri dönüşüne şahit olduğumuz 2015 yılında kareli, iri düğmeli ve yarım uzunlukta, belden kuşaklı manto modelleri de hem çok sevimli, hem de çok nostaljik duruyor. Genç bayanlar kadar çalışan bayanların da sevdiği ekose desenli kabanların renkleri ise oldukça çeşitli.

 2015-kürk-manto-modelleri

Genellikle iki rengin kullanıldığı modeller dışında bu sene bolca sarı, pembe, yeşil ve mavi tonlarında manto modelleri göreceğiz. Son moda manto modelleri içinde siz de giysilerinize uygun renkte modeller satın alarak hem çok şık olabilir, hem de zengin bir kombin yapabilirsiniz.

2015-krem-rengi-manto-modeli

 

2015-pelerin-manto-modası

 

2015-siyah-manto-modelleri

 

2015-son-moda-manto-modelleri

 

çizgili-manto-modeli

 

 


sarı-düğmeli-manto

en-yeni-manto-modelleri 2015

Sponsorlu Bağlantılar