Sponsorlu Bağlantılar

2015 nişanlık modelleri arayışındaysanız o mutlu güne de az kalmış demektir. Her genç kız gibi siz de nişan gününüzde tüm gözlerin üstünüzde olduğu bir görüntüye kavuşmak istiyorsunuz ama en çok da sevgilinizin sizi çok beğenmesi önemli. Tabi ki tüm kadınlar güzel görünmek, sevdikleri kimselerin gözünde biricik olmak isterler ve bu istekleri de nişan veya söz gibi günlerde hat safhaya çıkar. 2015 en güzel nişanlık modelleri içinde bulabileceğiniz harika tasarımlar sizi o güzel görüntüye kolayca ulaştırabilir. Önemli olan ne istediğinizi ve nasıl görünmek amacında olduğunuzu iyi bilmenizdir.

pembe abiye nişanlık

2015 nişanlık modelleri modacıların en keyifle çalıştıkları tasarımlarla dolu demek abartı olmaz herhalde. Bu sene de prenses model nişanlık elbiselerin çok fazla ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun nedeni genç bayanların kendilerini prenses gibi görmekteki aşırı istekleri olabilir. Herkese yakışan ve gerçekten de içindeki bayanı muhteşem gösteren bir model olduğundan prenses model nişanlık tercihinde bulunabilirsiniz. Üstelik bu model sayesinde fazla kilo sıkıntınız varsa veya belden altınız daha kalınsa bu durumu da kolayca yok edebilir, kusursuz bir bayan olarak konuklarınızın karşısına çıkabilirsiniz. Üst tarafı straples gelen ve straz taşlarla süslenen nişanlık modellerinin içinde bu sene kuyruklu elbiseler de dikkat çekiyor. Kuyruk modası 2015 nişanlık modellerine de yansımış durumda. Modacılar hem abiyelerde, hem de gelinliklerde uzun kuyruklarla bayanlara ayrı bir romantizm vurgusu katıyorlar. Yerlere kadar dar inen, vücudu saran ve kuyrukla sonlanan elbiselerden birini almak istiyorsanız vücudunuza güvenmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

mavi nişan abiyesi

Nişanlık modellerinde bir başka dikkat çekici unsur da renkler. Hem çok canlı renkleri, hem de çok pastel ve doğal renkleri bir arada görüyoruz. Bu yıl bayanlarda turkuaz ve deniz mavisi gibi renkler çok kullanılırken, nişanlıklarda pembe, pudra rengi, gri, kırmızı ve koyu maviler de oldukça fazla göze çarpıyor. Dekoltelerin derinlikleri kadar tek omuz elbiseler, derin bacak yırtmaçları, dantel detaylar yine elbiseleri harika gösteren unsurlardan bazıları. Balık model elbiseler kadar tütülü etekleri olan ve gelinliğe benzeyen harika modeller içinden hangisini seçerseniz seçin gecenin yıldızı siz olacaksınız. Galerideki resimlerden 2015 nişanlık modelleri hakkında daha geniş bilgi alabilir ve beğendiğiniz birini satın alabilir ya da diktirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar