Sponsorlu Bağlantılar

2015 payetli bluz modası, aslında senenin ne denli canlı ve hareketli geçeceğine işaret ediyor. Bu yıl sokaklar rengarenk ve ışıl ışıl bayanlarla dolacak. Göz doldurucu renkler ve pulların bir araya geldiği payetli bluzlar hemen her kıyafetle kombinlenebiliyor. İsterseniz kısa mini eteğinizin üstünde giyin, isterseniz kot gömleğinizin üstüne giyip, altına da Jean pantolonunu çekin. Bootie bot modelleri veya stilettolarla şahane kombinler oluşturan payetli bluz modasında dore ve lame renkler öne çıkarken, açık pembe tonları da çok seviliyor.

2015-payetli-bluz-modası

Geçtiğimiz yıldan devralan payet modası, bu yıl daha da hızlanarak elbiselerde ve eteklerde de önümüze çıkıyor. Hatta tayt modelleri de genç bayanlar tarafından en çok satın alınanlar arasında. Yılbaşı abiye kıyafet modellerinde de en çok payetli ve pullu elbiselere rastlıyoruz. Günün her saatinde kullanılma şansı bulunan payetli bluzları ne şekilde kombin ederseniz edin sonuç mükemmel olacaktır.

2015-bluz-modası

Kalem eteklerinizle ya da şortlarınızla da rahatlıkla kombin yapabileceğiniz gibi, uzun modelleri veya beli açıkta bırakan kısa bluzları da alabilir ve güzelliğinize vurgu yapabilirsiniz.

2015-payet-modası

 

2015-son-moda-payetli-bluzlar

 

kısa-payetli-bluz-pantolon-kombini

 

payetli-bluzlar

 

son-moda-bluzlar

 

son-moda-payetli-bluzz

 

Sponsorlu Bağlantılar