Sponsorlu Bağlantılar

Jean pantolonlar hepimizin vazgeçilmezidir. Herkesin gardırobunda hiç yoksa en az 3-4 tane jean pantolonu vardır. Moda konusunda her zaman yardımcı giysilerden olan Jean pantolonlar giderek daha da renkli hale geliyor. 2015 jean pantolon modası genellikle renkli ve desenli pantolon tasarımları ile öne çıkarken, yırtık jeanler de son sürat popülerlik yarışında ön saflarda yer tutuyor.

2015-jean-pantolon-modelleri

Bootie bot veya stiletto ayakkabılarla kombin edilen ve tabi ki spor ayakkabı veya babetlerle de çok şıok kombinler yapılan renkli Jean pantolon modelleri, pek çok düz renkli tişört ya da gömlekle giyilebildiği gibi, ceketlerle ya da hırkalarla da harika görünmenize neden olabilir.

2015-jean-modelleri

Renkli Jean pantolon modelleri, genç bayanlar kadar orta yaşlı bayanlar için de hayat kurtarıcı. Çalışan kişiler genellikle hafta sonlarını daha renkli ve spor kıyafetlerle geçirmek istediklerinden renkli Jean pantolonlar iyi bir tercih haline geliyor. Sezonun en renkli Jean pantolon modelleriniz resimlere tıklayarak görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar