Sponsorlu Bağlantılar

2015 son moda mantolar, genellikle pastel tonların ağırlıkta olduğu tasarımlarla dolu. Kışın ahengine uygun renk tonlarını seçen modacılar, modellerde kadife, yün, deri, kaşmir, imitasyon kürkler ve işlemeler kullanmışlar. Krem ve ekru rengin çok görülmesinin yanında, beyaz bu kış oldukça favori. Renkli giyinmeyi sevenler içinde canlı renk tonlarında farklı uzunluklara sahip manto modelleri bulmak mümkün.

panco-modelleri

Bayan manto modelleri uzunluk olarak her ihtiyacı karşılıyor. Yere kadar uzanan mantolar son derece şık bir görüntü sağlarken, aynı zamanda soğuktan da çok iyi koruyor. Diz altı ve diz üstü uzunluklarda olanlar da çorap çizme sevenlerin veya kışın da mini elbise ve eteklerinden vazgeçmeyenler için çekici bir görüntü veriyor.

2015-uzun-manto-modelleri

Boydan tamamen düğmeli siyah mantolar veya panço modeller de popüler durumda. Özelikle pançolar 2015 yılına imzasını vuracak gibi göründüğünden mantolarda krem ve beyaz renkteki panço kesim modellerden bir tane satın alıp muhakkak gardırobunuza eklemelisiniz. Leopar desen mantolarda da öne çıkarken, kadifenin bordo ve siyahtaki yansımalarına da bayılacaksınız. İşte size 2015 en yeni manto modellerinden seçtiklerimiz.

2015-bayan-manto-modelleri

2015-manto-modelleri

bayan-manto-modelleri

en-yeni-mantolar

krem-rengi-manto

leopar-desenli-manto

salas-manto-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar