Sponsorlu Bağlantılar

Modadan bahsedilir de hiç topuklu ayakkabı modelleri es geçilir mi? Hemen her bayanın vazgeçmeden giydiği ve gardırobunda sayısıyla böbürlendiği en önemli unsurlardan biridir onlar. Kadın olmanın, dişiliğin, zarafetin ve asaletin simgesi olan topuklu ayakkabı modelleri aynı zamanda tarz yaratmakta da son derece önemli yardımcılardır. İşte sizler için seçtiğimiz 2015 topuklu ayakkabı modelleri.


 

 leopar-desenli-topuklu-ayakkabi

2015 topuklu ayakkabı modelleri genellikle ince, uzun topukları, bilekten bantlı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Dore ve lame bu sene de çok moda iken, ayakkabı modelleri içinde kendisine has bir duruşu olan ve bayanların çok rahat ederek giydikleri platform topuklu ayakkabı modelleri yine çok moda.

2015-stiletto-ayakkabi-modelleri

Bilek bantları 2014 itibari ile sahneye çıktı ve çok büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz yıla oranla bu sene bilek bantları daha kalın ve gösterişli olan topuklu ayakkabı modelleri tasarlayan modacılar, çift renkli ayakkabılar ve desenli modeller üretmekte de gayet kararlılar.

bayan-topuklu-ayakkabi-modelleri-2015

Kışın bootie ayakkabı modellerinde gördüğümüz kadifeler baharda da karşımıza çıkarken, deri ayakkabı ise üstünlüğünü korumaya devam ediyor. İşte sizin için seçtiğimiz, sezona damgasını vuracak en güzel ayakkabı modelleri. 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar