Sponsorlu Bağlantılar

2015 uzun kollu gelinlik modelleri, kış mevsiminde veya soğuk havalarda gelin olmaya hazırlanan bayanlar için pek çok muhteşem tasarımı barındırıyor. Modacıların dantel sevdası özellikle uzun kollu gelinliklerde daha çok ortaya çıkıyor. Elbiselerdeki kol, sırt ve göğüs dekolteleri dantelle kaplanarak gelin adaylarına masalsı bir güzellik bahçeden modacılar inci ve taş süslemelerden de kaçınmamışlar.

kuyruklu-gelinlik-2015

Prenses model gelinlikler kadar balık etekli gelinlik modellerinde de uzun kollu olanları bulmak mümkün. Kabarık etekli veya straplez kesim uzun kollu gelinlik modelleri içinden seçim yaparken muhakkak vücut hatlarınızı düşünerek hareket etmeli ve sizi kilolu gösterecek modellerden kaçınmalısınız.

kuyruklu-gelinlik-modeli

Evlenecekleri günü iple çeken ve heyecandan kalbi titreyen gelin adayları için hazırladığımız galeriden 2015 uzun kollu gelinlik modellerine bakarak, size uygun bir model seçebilir ve diktirmek için modacınıza gösterebilirsiniz. En mutlu gününüzde en güzel gelinlik modelleri ile prensesler gibi olacağınıza hiç şüphe yok.

2015-en-yeni-gelinlikler

 

2015-moda-gelinlik-modelleri

 

2015-uzun-kollu-gelinlik-modelleri

 

en-guzel-2015-gelinlikleri

 

SS14 NEW YORK BRIDAL FASHION WEEK

 

guzel-gelinlik-modelleri

 

kis-icin-uzun-kollu-gelinlikler

 

kuyruklu-gelinlik-2015

 

kuyruklu-gelinlik-modeli

 

prenses-model-gelimnlikler-2015-modasi

 

prenses-model-gelinlikler

 

son-moda-gelinlikler-2015

 

uzun-kollu-2015-gelinlik-modelleri

 

uzun-kollu-gelinlik-modelleri

 

uzun-kollu-prenses-gelinlikler

 

 

2015-uzun-kollu-gelinlik-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar