Sponsorlu Bağlantılar

İçinde bulunduğumuz kış günlerinde evlenecek olan bayanlar için 2016 en yeni büyük beden gelinlikler hakkında bilgi verdiğimiz yazımızda aynı zamanda bahar ve yaz ayları için de örnekler sunuyoruz. Bu sene dantelden yana tüm gelinlikler nasibini almış durumda ve özellikle sopuk havalarda uzun kollu gelinlik modelleri tercihinde bulunacak olan gelinler için dantelin vazgeçilmez olduğunu söylememiz lazım.

Büyük beden hanımlar için gelinlik tercihi yaparken senenin daha sade ama etkileyici tasarımlarına yönelmelerini tavsiye edebiliriz. Kabarık etekli gelinlik modelleri yerine daha sade bir eteğe sahip olan, duru güzelliğinizi ortaya çıkarak olanları tercih edebilirsiniz.

Bel kısmında taşlı kemerlerin olduğu ve altın tonunun bolca kullanıldığı son moda gelinlikler 2016 yılında her yaştan ev her kilodan bayanı mutlu edecek pek çok özelliğe sahipler. Dekolteler dışında bu sene yaz aylarında kısa gelinlik modası da oldukça popüler hale geleceğinden farklı gelinlikler arayanlar için iyi bir seçim olabilir.

2016-buyuk-beden-gelinlik-modelleri2016-buyuk-beden-gelinlikler2016-gelinlik-modelleri2016-en-yeni-gelinlik-modellerikisa-gelinlik-modellerison-moda-gelinlikler

Daha farklı gelinlik modelleri arıyorsanız diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz. Sezonun en beğenilen, en yeni modelleri için görsellerimizden yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar