Sponsorlu Bağlantılar

Gelinliklerde artık sadece uzun ve kuyruklu modeller kullanılmıyor farklı tasarımları ile dikkat çeken kısa gelinlik modelleri de çok seviliyor. Hem düğün hem de nikah için kullanılabilen modeller olduğu gibi çarpıcı tasarımlar da tarzını yansıtmak isteyen gelinler için yeni modeller sunuyor. Tasarımlarda yer alan kısa gelinlik modellerinde kabartmalı modeller ilk sırada. Etek kısmı kabarık olarak tasarlanan modellerde şifon tül kullanılarak bir kabartma yapılabiliyor. Genelde bu tarz modeller diz üstü ya da diz hizasında olarak hazırlanıyor. Ayrıca bu tarz modellere saten kumaşlar da çok yakışıyor. Eğer seçimlerinizde daha sade bir seçim yapmak istiyorsanız kalem elbise şeklindeki gelinlik modellerini kullanabilirsiniz.

2016 Kısa Gelinlik Modelleri defilesiaskılı 2016 Kısa Gelinlik Modelleridantelli 2016 Kısa Gelinlik Modellerien güzel 2016 Kısa Gelinlik Modellerikuyruklu 2016 Kısa Gelinlik ModelleriKalem elbise şeklinde hazırlanan 2016 kısa gelinlik modelleri hem yaş olarak büyük bayanların hem de genç kızların kullanabileceği bir tasarım olabilir. Duvak yerine şapka kullanarak tamamlanan modeller oldukça modern bir görüntü sunuyor.

straplez 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

saten 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

tüllü 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

transparan 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

ultra 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

uzun kuyruklu 2016 Kısa Gelinlik Modelleri

2016 kısa gelinlik modelleri için kullanılan kabarık modeller ise isterseniz uzun isterseniz de mini olarak seçim şansı veriyor. Eğer modelin biraz daha zarif ve naif görünmesini isterseniz saten kumaşlı tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bu tarz modeller şifon tülle kabartıldığı için aynı şekilde şifon kuyruklar da eklenebiliyor. Eğer dantel kaplama bir model seçerseniz dantel kumaştan bir kuyruk olması gerekir. Ancak bu şekilde bir tasarım maliyet olarak daha faza olacaktır. Bunun yerine dantel kaplama sade bir gelinlik olarak seçim yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar