Sponsorlu Bağlantılar

Makyaj bir kadın için günümüzde adeta bir vazgeçilmez niteliği taşımaktadır. Mevcut güzelliği daha belirgin ortaya çıkarmak ve ciltte ve ya yüzde görülen kusurlu bölgelerin kapatılması için kullanılan kozmetik malzemeleri ile yapılan işlem olan makyaj hemen her gün mutlaka yaptığımız adeta bir alışkanlıktır. Pek çok konuda olduğu gibi makyaj konusunda da belli zamanlarda ortaya çıkan belli akımlar, tercih edilen renkler ve trendler vardır. Bu trendler pek çok kadın tarafından dikkatle takip edilir ve uygulanır. Yaklaştığımız yeni sezonda da bir takım trend ve moda makyaj şekilleri şimdiden kendini göstermeye başladı. Şimdi gelin birlikte önümüzdeki dönemde makyaj konusunda ne gibi değişiklikler olmuş ve yeni makyaj trenleri neler olacak birlikte göz atalım.

islak-makyaj

Islak Makyaj

Önümüzdeki bahar-yaz döneminde ilk dikkat çeken nokta beyaz eyeliner oluyor. Oldukça sıra dışı ve farklı bir görünüm sağlayan bu malzeme şimdiden kullanılmaya başlandı bile.

Son yıllarda en çok göze çarpan bir diğer trend ise ıslak makyaj. Cildi daha taze, parlak ve genç gösteren bu makyajı zaten geçtiğimiz dönemlerde görmüştük. Pek çok ünlünün de kullanıldığı bu makyaj sizin cildinizi de pırıl pırıl göstererek genç bir görünüme kavuşturabilir.

metalik-gozler

Metalik Bakışlar

Yeni sezonda diğer bir akım ise metalik gözler oluyor. Metalik görünüm sağlayan özel farlar sayesinde gözleriniz metalik bir etkiye sahip olacak. Kısacası yeni sezonda makyaj konusunda pek çok yenilik bizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar