Sponsorlu Bağlantılar

Koç Burcu

Bu hafta Koç burçları için son derece heyecan verici gelişmelerle dolu. Özellikle iş arayan Koçlar karşılarına çıkacak önemli fırsatları kullanarak yeni yıla harika bir işle başlayabilirler. Topluluk içinde öne çıkabileceğiniz ve kendinizi en harika şekilde kanıtlayabileceğiniz durumlarla karşılaşacağınız haftada aşk ilişkinizde ufak sorunlar yaşanabilir.

Boğa Burcu

Çapkınlık yapan Boğaları bu hafta zor günler bekliyor zira ikili ilişkilerde ciddi kavgalar ve ayrılıklar gündeme gelebilir. Olayları aşırı büyütmenin ne size ne de başkasına bir faydası olmayacağını düşünerek hareket etmeli ve empati yeteneğinizi daha da geliştirmelisiniz. Parasal konularda fazla sorumsuz davranmanız ödeme güçlüğü çekmenize neden olabilir. Bel ve böbrek sorunlarına karşı sağlığınıza daha da dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu

Çok heyecanlı günler geçirecek olan İkizler için bu hafta neşe ve yoğun tempolu ortamlarla dolu geçecek. Sevdiklerinizle daha sık bir araya geleceğiniz gibi, plansız hareket etmeniz sonucunda bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Daha önce söylediğiniz bir yalanın ortaya çıkması söz konusu olabilir, aman dikkat.

Yengeç Burcu

Herkesin sizin istediğiniz gibi davranmasını istiyorsunuz ama öyle bir dünya yok ne yazık ki. Öfkenizi kontrol altına alamadığınız sürece pek çok tartışmalı durumla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınızdaki kişiye haksızlık ettiğinizi kabul edip, duruma makul ve mantıklı çözümler getirmeli ve dürüst davranmalısınız. Duygularınızı belli etmek konusunda çekinmezseniz ilişkiniz de daha iyi bir hale gelebilir.

Aslan Burcu

Aşırı gururlu davrandığınız için önünüze çıkan fırsatları da elinizin tersiyle tepiyorsunuz. Çalışma hayatınızın son derece yoğunlaşacağı bir hafta geçirecek ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşayacaksınız. Temponuzu biraz daha düşürmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Uykusuzluk ve yorgunluk hastalanmanıza ve bağışıklık sisteminizin zayıflamasına neden olabilir.

Başak Burcu

Uzunca bir süredir karar aşamasındasınız ama hala bir karara varamıyorsunuz. Bu hafta sizi boğan ve sıkan sorunlara karşı daha kararlı bir tutum içine girecek ve hayallerinizi daha da ön plana çıkaracaksınız. İçinize kapanacağınız ve yalnızlığınızdan besleneceğiniz bir hafta olacak. Sağduyulu ve mantıklı davranmanız sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu

Aile ilişkilerindeki çıkmazlar bu hafta da kendisini gösterecek ve zaman zaman kavgalı durumlar yaşayacaksınız. Daha sabırlı ve anlayışlı bir tutum içine girip herkese eşit mesafede yaklaşmanız rahat bir nefes almanıza neden olacaktır. İş ile ilgili konularda da sorumsuz davranmanız uyarı almanıza neden olabilir.

Akrep Burcu

Yeni bir aşkın heyecanı ile dolacağınız, kendinizi hafiflemiş ve neşeli hissedeceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Gece hayatına aşırı düşkünlüğünüz savurgan olmanıza ve borçlarınızın artmasına neden olabilir. Kontrollü şekilde davranmalı ve harcamalarınızı kısmaya çalışmalısınız.

Yay Burcu

Arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Özellikle ikiyüzlü tavırlarla karşılaşabileceğiniz için sinirlenecek ve fazlasıyla esip gürleyeceksiniz. Daha sakin ve kontrollü olursanız daha az zarar görürsünüz, bizden söylemesi. Aradığınız aşktan vazgeçmeyin ama her önünüze çıkana da aşık olacağınızı düşünerek bakmayın. Sürprizler sizi bekliyor.

Oğlak Burcu

Fazla inatçı tutumunuz nedeni ile çevrenizdeki kişileri zor durumda bırakıyorsunuz. Özellikle bu hafta iş arkadaşlarınıza fazla yükleneceğiniz için eleştiriler alabilirsiniz. Ailenizi yalnız bıraktığınız için eşinizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. İş ve aşk dengesiniz korumaya özen gösterin.

Kova Burcu

Yurt dışı planlarının gündeme geleceği, sürpriz kararlar alacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Geleceğinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayacağınız gibi, evlilikle ilgili konular da gündeme gelebilir.

Balık Burcu

Kış hastalıkları ile başınızın belada olacağı bir hafta ve dinlenmeniz gerekiyor. İşe biraz ara vermeli ve sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Aşırı suskun haliniz sevgilinizin sıkılmasına ve ilişkinizin de renksiz bir hale gelmesine sebep oluyor.

 

 

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar