Sponsorlu Bağlantılar

Koç Burcu

Bu hafta sizin için isteklerinizin yerine geleceği, kendinizi çok özel ve zinde hissedeceğiniz bir atmosferde geçecek. Sevdiklerinizin üzerinize titremesi sizi şımartsa da bunu hak ettiniz. Güzel bir tatil için kolları sıvalayabilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz. İş hayatınızda sorunları geride bırakacağınız gibi, aşk hayatınızda da bir süredir canınızı sıkan durumlar tamamen ortadan kalkacak. Güzel ve verimli bir hafta sizi bekliyor.

Boğa Burcu

Hala gereksiz inat etmeyi sürdürüyorsunuz ve bu yüzden arkadaşlarınızla aranız da bozulmaya başladı. Olaylara daha geniş bir perspektiften bakmalı ve başınıza gelenleri yeniden oturup düşünmelisiniz. Kendinizi suçlamadan, nerede hata yaptığınızı düşünerek adım atarsanız daha sonrası için önemli bir adım atmış olursunuz. Sevdiklerinizi üzmeden, onlara daha sakin yaklaşabilirseniz, içinde bulunduğunuz durumun bu denli abartıla ak boyutta olmayacağını da fark edebilirsiniz.

İkizler Burcu

Hayat sizin için en güzel fırsatları sunmaya başladı ve bu hafta da iş konusunda sürprizler yaşayacaksınız. Önemli bir şansa sahip olacağınız gibi bu fırsatı iyi değerlendirmek ve yeni bir yaşama başlamak söz konusu. Karar vermeden önce sevdikleriniz, aileniz ve yakın dostlarınızda duruma yönelik fikir alışverişinde bulunmanız daha sağlıklı karar vermenizi sağlayacaktır. Bekarlar için bu hafta beklenmedik tanışmalar yaşanabilir.

Yengeç Burcu

Duygusal yanınızı biraz daha ön plana çıkaracağınız, bencil tutumlar yerine daha paylaşımcı olacağınız bir haftadasınız. İşlerinizdeki durgunluk bu hafta da kısmen devam edecek ancak enseyi karartmamak gerek. Bunun geçici bir süreç olduğunu unutmamalı ve kendinize gereğinden fazla yüklenmemelisiniz. Hafta sonu yüzünüzü güldürecek bir haber alacaksınız.

Aslan Burcu

Sürekli şehir dışında olmaktan daraldığınız için bu hafta sakin günler geçirecek ve ailenize vakit ayıracaksınız. Aşırı kıskançlığınız ve sahiplenme duygunuz sevgilinizi çileden çıkarabilir. Daha özgür ve özgüvenli davranışlarda bulunmalı, kişilere nefes alacak zamanlar yaratmalısınız. Aşırı stres nedeniyle hasta olabilirsiniz, dikkatli olun.

Başak Burcu

Hiçbir şeye yetişemediğinizi düşünseniz de yaptığınız işler hiç de hafife alınacak gibi değil. Sürekli koşturmaca peşindesiniz ve dinlenmeye vakit ayırmıyorsunuz. Aşırı yorgunluk ve stres nedeni ile sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Yoğun tempolu bir hafta daha sizi bekliyor. Kendinizi programlamalı ve sevdiğiniz kişilere ve ortamlara da zaman ayırmalısınız.

Terazi Burcu

Evliler için romantik bir hafta söz konusu iken, bekarlar için ruh eşlerini bulacakları bir hafta olacak. Aşkla ve güzellikle dolu bu zamanlar hem ruhen, hem de bedenen tüm Terzi burçlarına iyi gelecek. Stresten uzak, dingin ve uzlaşmacı tavrınız ile kendinizi yeniden doğmuş hissedeceksiniz. Çok sevdiğiniz bir yakınınızın evlilik haberini alabilirsiniz.

Akrep Burcu

Çevrenizde değişiklik yapmak istediğiniz ve biraz da yalnız kalmayı arzuladığınız bir haftaya giriyorsunuz. Genellikle sizi eleştiren kişilerden uzaklaşmak ve hatta arkadaş çevrenizi yeniden gözden geçirmek zorunda hissediyorsunuz. Ailenizde yaşanacak bazı sağlık sorunları sizi daha zayıf ve kırılgan bir hale getirebilir. Yalnızlığın dozunu ayarlamazsanız daha da sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz.

Yay Burcu

Tatilin tadını çıkarmaya başladığınız şu günlerde, eğlencenin dibine vuracak ve sevdiklerinize gönlünüzce zaman geçireceksiniz. Tüm sıkıntılarınızın geride kaldığı bu hafta, sürpriz hediyeler alabilir ve çılgın partilere katılabilirsiniz. Daha önce yaşamadığınız pek çok yeniliğe kollarınızı açmaya hazırlanın ve hayatı yeniden keşfedin.

Oğlak Burcu

İş konusunda kendinizi gereğinden fazla zorluyorsunuz ve bu nedenle bu hafta da stresle dolu günler sizi bekliyor. Yardım almanız gerektiği konularda da sorumlulukları tek başına göğüslemeye kalkmanız sağlığınızı tehdit edebilir. Daha sakin ve planlı şekilde, yardımlaşarak çalışmak hem kendinize, hem de sevdiklerinize zaman ayırmanız anlamına gelecektir.

Kova Burcu

Şansınız son derece açık. Hem iş, hem de aşk konusunda müthiş verimli ve şanslı günler yaşayacaksınız. Evinizle daha çok ilgileneceğiniz bir hafta olacak ve eşiniz veya partnerinizle hafta sonu için şehir dışına kaçacağınız güzel bir program yapacaksınız.

Balık Burcu

Hızlı karar vermeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Hem aile, hem de iş konularında karar almanızı gerektiren değişimler sizi fazlasıyla yorabilir ve ikilemde bırakabilir. Daha analitik düşünmeli ve bu süreçte gerginliğinizi başkalarını kırarak atmaya çalışmamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar