Sponsorlu Bağlantılar

Belki de çok fazla tüketmediğiniz ama sağlık için binbir mucizevi faydası olan avokado artık siyah noktaları da yok ediyor. Son derece basit bir işlemle, düzenli uygulama sonrasında siz de siyah noktalarınızla sonsuza dek vedalaşabilirsiniz.

Ucuz ve etkili bir kür olması bakımından sıklıkla uygulayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir adet avokado o kadar. Uygulaması ise son derece basit. İşin püf noktası sadece avokadonun taze olması.

avokado-maskesi

Avokadoyu soyarak ikiye bölün ve bir parça avokadoyu ezerek yüzünüzdeki siyah noktaların tam da üzerine sürün. İster yarım saat bekleyip yıkayın, isterseniz geceden sürüp sabaha kadar cildinizde bekletin, hiçbir sakıncası yok. Hatta yüzünüzün tamamına avokado sürerek daha sağlıklı ve temiz bir cilt elde edebilirsiniz. Her gün tekrarlamanız halinde günden güne siyah noktalarınızın yok olacağını görecek ve bu mucizeye inanamayacaksınız. İşte siyah noktalardan kurtulmak bu kadar kolay.

Elinizde kalan avokadoyu ise parçalar bölerek bir poşetin içine koyup buzlukta saklayabilir ve her gün kullanacağınız kadar çıkarabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar