Sponsorlu Bağlantılar

Kolay ve pratik örgü patik modelleri bu kış ayağınızdan çıkarmayacağınız tasarımlarla dolu. Zevk sahibi bayanlar ve becerikli hanımların birbirinden güzel ve şık tasarımlar yaptığı örgü modelleri sayesinde ayaklarımız da sıcacık kalacak.

basit-orgu-patikler

Düğmeli modellerle ev ayakkabısı gibi duran örgü patik modelleri, istenirse altına keçe yapıştırılarak daha da dayanıklı bir hale getirilebilir. Tamamen keyfinize ve zevkinize kalmış bu patikleri örmekse son derece kolay.

basit-patik-modelleri

Örgü modelleri ile aranız iyiyse ve örgüden biraz anlıyorsanız kendinize çorap şeklinde pek çok patik örebilirsiniz.

guzel-patik-ornekleri

Tek renk patik modelleri kadar, ponponlu ya da düğmeli, veya boğazlı patikler de kış mevsiminde ayaklarınızı ısıtırken şık görünmenizi sağlayabilir.

orgu-patik-modelleri

Örmesi hem çok zevkli, hem de çok kolay olan patikler sayesinde, evde çorap giymek zorunda kalmayacaksınız. Patikler aynı zamanda ev ayakkabısı görevi de gördüğünden eminiz bir patikle kalmayacak ve pek çok modeli örmek isteyeceksiniz.

patik-modelleri

Yeni yünler almak zorunda bile değilsiniz. Evlerinizde kalan artık yünler özellikle örgü patik modelleri için çok uygun olabilir. Artık yünleri birbirine karıştırarak da dilerseniz ebruli tonlarda çok güzel patikler hazırlayabilirsiniz.

pratik-patik-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar