Sponsorlu Bağlantılar

 Genel Özellikleri

Balık burcu hayalperest kişilerden oluşur ve duygusal dünyaları her zaman son derece hassastır. İyi niyetli olan Balık burçları, herkese yardım etmek isterler ve her daim hayal kurarlar. Zaman zaman hayal ile gerçek arasında bağ kurmakta zorlandıkları dahi olur. Sevgi göstermeyi ve almayı çok isterler. Hayatlarının merkezinde sevgi vardır diyebiliriz. Hisleri çok güçlü olan Balıklar pek çok zaman sezgileri ile hareket ederler. Kibar ve alçak gönüllü kişilerdir. anlayışlı oldukları  için iletişim kurmakta zorlanmazlar ve karşılarındaki kişiler üzerinde etkili olurlar. Her ortama uyum sağlarlar ve sanata karşı oldukça düşkündürler. Evleri onlar için önemlidir ve gösterişli, estetik bir evleri olmasını isterler. Genellikle karamsar bir yapıya sahiptirler ve netlik sorunu yaşarlar. Belirsizlik Balık burçlarının en belirgin ve olumsuz özelliklerinden biridir. Hassas oldukları için çok çabuk dağılabilirler ve tutkulu kişiler değillerdir. Çekingen ve biraz da utangaç bir yapıya sahiptirler. Duyguları ile hareket ederler ve çok çabuk alınırlar.

Balık Kadını

Sempatik ve alıngan kişilerdir. Duyguları ile hareket ederler ve aşırı hassastırlar. Dikkat çekici olmaktan ve beğenilmekten büyük haz duyarlar. Hırslı kişilerdir ve evcimen olduklarından evlerine de düşkün olurlar. Güzelliğe düşkündürler ve sanat onlar için çok önemlidir. Dış görünüş Balık burcu kadını için çok önemlidir. Arkadaş ve dostlarına çok düşkündür ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. İnce düşünceli kişilerdir. Aşk onlar için önemlidir ve sevdikleri kadar sevilmek isterler. Mutlu olduklarında çok iyi bir partner olurlar. Hedeflerine kitlenen ve amaca ulaşmak için her şeyi yapan kadınlardır. Romantik kişilerdir ve zarif insanlardır. Balık burcu kadını birlikte olduğu kişiyi çok fazla sahiplenir ve ikili ilişkilerinde sorunlara yok açacak kadar kıskanç olabilirler. İyi bir anne ve iyi bir eş olurlar.

Balık Erkeği

Hayata karşı her zaman iyimser yaklaşan Balık erkeği, hayal gücü yüksek ve romantik kişilerdir. Her zaman kibar davranırlar ve pratik kişilerdir. sorumluluk konusunda zayıftırlar ve umursamaz bir tavırları vardır. Dağınık kişilerdir ve düzen onlar için uygun değildir. Özgürlük onlar için önemlidir ve emir almaktan da asla hoşlanmazlar. İyi yürekli olduklarından safça bir güvenleri vardır ve herkese hemen inanırlar. İkili ilişkilerinde güzellik kadar kadınlarda hayran olacakları özellikler ararlar. Sanata ve güzelliğe çok önem verirler. Anlayışlı kişilerdir ve tartışmalardan uzak dururlar. Aşık oldukları zaman eşlerini mutlu etmek için her şeyi yaparlar ve fazlasıyla sadıktırlar. Aşık olmadıkları zaman aldatmaya çok meyilli erkekler olurlar.

Sponsorlu Bağlantılar