Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri

Başak burcu çılgın detaycılığı, iyi dostluğu ve cana yakınlığı ile tanınan kişilerden oluşur. Başak burcu genel özellikleri ile ilgili söylenebilecek şeyler içinde, onların herkese yardım etme ve iyilikte bulunma isteklerinden, son derece mütevazi kişiler olduklarından ve aynı zamanda espri yeteneklerinin çok gelişmiş olduğundan söz etmek gerek. Başak burcu, son derece zeki ev entelektüel kişilerden oluşur. Dikkatli ve çok titiz olan Başak burcu insanları, hem çok iyi bir programcıdırlar, hem de iyi bir organizatör. Giyim kuşamlarına da çok dikkat eden Başaklar, zaman zaman çok sabırsız olabilirler. Zor beğenen kişiler olduklarından ya geç evlenirler ya da hiç evlenmezler. Geleneksel yanları da kuvvetli olan Başakların aşırı titiz ve hastalık hastası olma durumları da yine sorun yaşatabilen durumlar arasındadır. İyi niyetli şekilde de olsa eleştirel yanları kırıcı olabilir.

Başak Kadını

Sorumluluklarına çok düşkün olan Başak burcu kadını, hem özel hayatında, hem de işinde son derece mükemmeliyetçidir. İdeallerine de sıkı sıkıya bağlı olan Başak kadını için detaylar hayati derecede önemlidir. Duygusal ve hassas olan Başaklar, öte yandan mantıklı kişilerdir. Evine bağlı ama sosyal olan Başaklar, sanata çok düşkündür. Eşine her zaman sadıktır ve çocukları için de çok iyi bir annedir. Başak burcu kadını pek çok arkadaşa sahiptir ve dostlukları onun için çok önemlidir. Alışmaktan asla şikayet etmez ve azmi ile göz doldurur. Pratik zekalı kadınlardır. Aşırı hassas ve aynı zamanda çok alıngandırlar. Kırıldığı zaman o kişiyi affetmesi hem çok zordur, hem de çok zaman alır. Kin tutmasa da yapılan hiçbir şeyi unutmaz. Mantıklı çözümleri ile ün salan Başak kadını, şefkatli ve anaçtır.

Başak Erkeği

Sadakatiyle ünlü olan Başak burcu erkeği aynı zamanda inatçılığı ile de epey bir şöhrete sahiptir. Ayrıntılara düşkündürler ve temiz, titiz kişilerdir. Yerleşik düzenden hoşlanırlar ve evcimendirler. İşkolik denilecek kadar çalışırlar, sorumluluklarını asla aksatmazlar ve çalışmaktan da hiçbir zaman şikayet etmezler. Düzgün ve bakımlı giyinmekten, görünmekten hoşlanırlar. Mantıklı erkeklerdir ve asla savurgan değil, tutumlu kişilerdir. Başak erkeği beğenmediği bir durumda lafını esirgemez. Açık sözlü ve eleştireldir. Genellikle neşeli kişilerdir ve karşılaştıkları sıkıntıları çözmek konusunda da pratik bir zekaya sahiptirler. Disiplinlidirler ve düzen onlar için çok önemlidir. Bayanlarda kibar, nazik ve asil özellikler ararlar. Aşk Başak burcu erkeği için çok korkutucu olsa da, evlendikleri zaman çok iyi ve sadık bir eş olurlar. Eşleri ile aynı zamanda iyi bir arkadaş olmak isteyen Başak erkekleri iyi baba olurlar.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar