Sponsorlu Bağlantılar

Her bayan ışıl ışıl, sağlıklı bir görünme sahip olmak ister. Birçok güzellik ritüelini sosyal medyadan ve internet aracılığı ile yakından takip eden bayanlar, pratik güzellik sırlarıyla güzelliklerine güzellik katabiliyorlar. İşte sizler için hazırladığımız birkaç basit güzellik sırrı;

Güzel görünmek için işe saçlarınızdan başlamalısınız. Kadının yüz ifadesini bile değiştiren saçların sağlıklı, bakımlı ve canlı olması çok önemlidir. Yağlı görünen saçlarınızın diplerine bir miktar mineralli pudra dökerek elleriniz ile masaj yapın. Pudra, saç derinizdeki fazla yağı emecek ve çabuk yağlanmasını engelleyecektir. Günün yorgunluğunu ve stresinizi üzerinizden atmak için banyo sırasında lavanta yağını banyo suyunuza ekleyin. Lavanta yağı, cildinizi nemlendirecek aynı zamanda rahatlamanızı da sağlayacaktır. Vücudunuzu ölü deriden arındırmak için duş sırasında doğal lif kullanın ayrıca çok sert olmamak kaydı ile her duşta vücudunuzu keselemeyi unutmayın ve her banyodan sonra tüm vücudunuza bebe yağı sürerek nemlenmesini sağlayın.

Sürekli kullandığımız ellerinize sürdüğünüz ojelerin çabuk kurumasını istiyorsanız, ojenizi uyguladıktan sonra soğuk suyun altında üç veya beş dakika kadar bekletin. Daha kısa sürede sürdüğünüz ojelerin kuruduğunu göreceksiniz. Ellerinizi nemlendirirken dirseklerinizi ve topuklarınızı da nemlendirmeyi unutmayın. Yağ dokusunun hiç bulunmadığı dirsekleriniz ve topuklarınızın yumuşamasını sağlamak için düzenli olarak nemlendirici krem veya vazelin kullanın.

Ağda ve epilasyon sonrası oluşan kızarıklıklar ve acıyı azaltmak için bir pamuk yardımıyla tatlı badem yağını kızarıklık olan bölgelere uygulayın. Tatlı badem yağı oluşan acı ve kızarıklığın geçmesinde faydalı olurken aynı zamanda cildinizde oluşan lekeleri de engelleyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar