Sponsorlu Bağlantılar

Mevsim örgü kazak modelleri hazırlığı için gayet uygun. Evde zaman geçirmenin yollarından biri de örgü örmek olduğundan boş zamanlarınızda kendiniz için güzel kazaklar hazırlayabilirsiniz. Hangi renkte olursa olsun pek çok farklı model bulabileceğiniz gibi, kıyafetlerinize bir yenisini eklemek de eminiz çok hoşunuza gidecektir.

Yakalı bayan örgü kazak modelleri

Yakalı modeller oldukça şık durur. Hemen her zaman giyebileceğiniz klasik kazaklardan olduğu için tercih edebilirsiniz.

acik-yakali-orgu-kazak-modelleri

Desenli bayan örgü kazak modelleri

Dümdüz bir kazak örmek yerine, laleler, sümbüller veya çiçek motifleriyle hazırlanmış şık kazaklar örmeniz daha güzel olabilir.

bayan-orgu-kazak-modelleri (2)

Fermuarlı örgü kazak modelleri

Bayanlar da erkekler gibi önden fermuarlı örgü kazak modellerini severler. İçine gömlek ya da tişört giyebileceğiniz için son derece kullanışlı bir model olduğunu söyleyebiliriz.

bayan-orgu-kazak-modelleri

Beyaz örgü kazak modelleri

Beyaz tüylü bir yünden örülen bu kazağın arka kısmı tığ işi ile hazırlanmış ve gerçekten çok özel, şık ve abiye duruyor.
beyaz-orgu-kazak-modelleri

Kayık yakalı örgü kazak modelleri

Kayık yaka çok güzeldir ve omuzları ortaya çıkarır. Sütlü kahve tonunda bu kazağı örerek etekleriniz ve jean pantolonlarınızla gayet güzel giyebilirsiniz.

kahverengi-orgu-kazak-modelleri

Boğazlı örgü kazak modelleri

Sadece haraşo ile örülmüş bu kazak kısa kolları ve boğazlı modeli ile bizce çok şık ve sanki hazır kıyafetler kadar gösterişli duruyor.

kisa-kollu-bogazli-orgu-kazak-modelleri

Uzun kollu örgü kazak modelleri

Uzun kollu ve boğazlı örgü kazak modelleri içinde bu dantelle işlenmiş gibi duranı eminiz siz de çok beğeneceksiniz.klasik-orgu-kazak-modelleri

Güzel örgü kazak modelleri

Güzel kazaklar örmek için biraz teknik bilmek şart. Bu üst üste binen V yakalı bayan örgü kazak modeli eminiz sizin de dikkatinizden kaçmayacaktır.

krem-orgu-kazak-modelleri

Renkli bayan örgü kazak modelleri

Desenli kazaklar kadar bayanların hoşuna giden renkli kazak modelleri bu kış için oldukça trend. Basit hazırlanıyor olmaları da sıklıkla kendinize kazak örebileceğiniz anlamına geliyor.renkli-orgu-kazak-modelleri

Pirinç örgü kazak modelleri

Pirinç örgüsü en çok tercih edilen ve son derece basit hazırlanan bir modeldir. Siz de bol kazaklarınızda bu örgü tekniğini kullanabilirsiniz.salas-orgu-kazak-modelleri

Motifli bayan örgü kazak modelleri

Motiflerden hoşlanıyorsanız kar motifleri kadar hayvan motifli kazaklar da hazırlayabilirsiniz. Diğer yazılarımız da motif ve desen konusunda size yardımcı olacaktır.

yuvarlak-yaka-orgu-kazak-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar