Sponsorlu Bağlantılar

Bebekler için kolay patik örnekleri hem zamanınızı almayacak, hem de örnek çıkarmak için sizi uğraştırmayacaktır. Oldukça basit olan modellerin örgüleri de genellikle haraşo veya düz örgüden oluşuyor.

 orgu-patik-ornekleri

Pembe veya mavi olanlar kadar bebeklerin üzerinde harika duracak canlı renklerde de patikler örebilir ve minik yavrularınızın ayağını sıcacık tutabilirsiniz.

 bebek-orgu-patikleri

Kurdeleler ve ponponlarla çok sevimli bir hale getirebileceğiniz patik örnekleri aynı zamanda boğazlı modelleri ile de ayakkabı şeklinde görünecek ve daha da sıcak tutacaktır.

bebek-patigi-modelleri

Kış için bebek örgü patik örnekleri çok uygun olacağı gibi aynı modelleri merserize iplerle yaz için de örebilir ve miniklerin ayaklarını koruyabilirsiniz.

 bogazli-kolay-patik-ornegi

Tabi ki soğuk havalar için en uygunu yünden örülecek olan örgü patik modelleridir. Hem sıcak tutması, hem de bebeğinizin hassas cildine zarar vermemesi açısından bebe yünlerini kullanmanız en doğrusu olacaktır.

 en-guzel-bebek-patikleri

Aşağıdaki resimlerden bebeğiniz için basit bir örgü patik modeli çıkarabilir ve birden fazla patiği aynı gün içinde bile örebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar