Sponsorlu Bağlantılar

Kadın ve erkeği bir arada idare etmek zordur. Her iki cinsin de kendisine has beğenileri ve özellikleri olduğu göz önünde bulundurulduğunda moda tasarımcılarının da işi pek kolay sayılmaz. Böylesine büyük bir başarıyı elde eden beta mağazası hem kadın hem de erkek ayakkabı üreterek ayakkabı sektöründe adını duyurmuş ve yerini edinmiş bir firmadır. Üstelik hem kadınlar hem de erkekler tarafından alkışlanan Beta ayakkabı modelleri yaz kış fark etmeden sizler ile beraber olmaya devam ediyor.

2016 beta ayakkabı modelleri

Bu senenin erkek kış modasına baktığımız zaman betada daha klasik ve ağır modeller hakim. Kadın kış modasına baktığımız zaman ise geçtiğimiz senelerdeki popülerliğini koruyan çizme modellerinin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Çizmeler genelde dolgu topuk iken zaman zaman normal topuklar da görmek mümkün.

babet beta ayakkabı modelleri

Gelecek sezonun yerini şimdiden hazırlayın

Gelecek sezon ürünlerinde de tıpkı bu sezon olduğu gibi iddialı olacak Beta ayakkabı modelleri biçim olarak çok bir farklılık göstermeyecek ancak renk tonları biraz değişecek gibi görünüyor. Yaz sezonunda ise tamamen açık tonlara yönelen beta yazın renklerini içinde barındırmakla kalmıyor bu neşeyi insanın vücuduna da işliyor.

beta ayakkabı modelleri

Rahatlığına diyecek bir şey yok

Son derece kaliteli malzemeler ile üretilen beta ayakkabıları rahatlık ve konfor açısından da şıklığı ve duruşu bakımından aldığı iyi puanları almaya devam ediyor. Bu iki zor seçeneği de bir arada bulundurması ile sevilerek giyilmeye devam ediyor.en güzel beta ayakkabı modelleriipli beta ayakkabı modellerierkek beta ayakkabı modellerikadın beta ayakkabı modellerikahverengi beta ayakkabı modelleriklasik beta ayakkabı modellerisüet beta ayakkabı modellerişık beta ayakkabı modelleri

Ayakkabı modelleri ile ilgili diğer makalelerimize bakarak senenin en trend modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar