Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri

Son derece güvenilir insanlar olan Boğalar, aynı zamanda pratik zekaları ve uyumlu tavırları ile beğeni toplarlar. Güzellik çok önemlidir ve aynı zamanda sanata da çok değer verirler. Para konusunda tutumlu olan Boğalar, duygusal, kararlı ve aynı zamanda tahammül duygusu da yüksek kimselerdir. Çalışma konusunda biraz tembel oldukları gibi, kendi keyiflerine de oldukça düşkün kişilerdir. Zaman zaman sıkıcı oldukları kadar dediğim dedik hallere de sahiptiler. İnatçı Boğaların alınganlık özelliği de ilişkilerde sıkıntılara neden olabilmektedir.

Boğa Kadını

Otoriter bir kadın olmasına rağmen aslında çok hassas ve aynı zamanda duygusaldırlar. Genel olarak sakin ve ağırbaşlı bir mizaçları vardır. Boğa kadınları hırsları ve azimleri ile tanınırlar. Hedefe kitlenirler ve ulaşmadan asla vazgeçmezler: aldatılmaktan ve yalandan hoşlanmadığı gibi, alışkanlıklarını da asla değiştirmezler. Mesafeli ve soğuk görünmesine rağmen, sevdiği kişiler için son derece fedakar ve merhametli kişilerdir. Risk almaktan hoşlanmaz, gerçekçi ve sağlamcıdır. Öte yandan paraya çok önem verirler. Evlendiği zaman iyi bir anne ve eş olur. Evle ilgilenmeyi ve yemek yapmayı sevdiği gibi, evinde huzurun egemen olmasını ister. Sevdiği kişileri hediye ve sürprizlerle mutlu etmeye bayılır.

Boğa Erkeği

İnatçılığı ve çalışkanlığı ile tanınan Boğa erkeği aynı zamanda huzur vereni sakin bir kişiliğe sahiptir. Üzerine gelindiğinde inadı tutar ve fikirlerinden geri adım atmaz. Sakin görünüyor olsa da aslında oldukça sosyal biridir. Boynundan sıklıkla rahatsızlanan Boğa burcu erkeği sağlık konusunda sürekli dikkat etmek zorundadır, zira hassas bir beden yapısına sahiptir. Kadınların hayran olduğu erkeklerdir ve genellikle hem sevgililerine hem de evlendiklerinde eşlerine karşı son derecede sadık kişilerdir. Fedakar yapıları ile bilinen Boğa erkekleri evlendiğinde iyi bir baba ve iyi bir eş olur. Disiplinlidir ve sorumluluk bilinci çok gelişmiştir. Lükse düşkün Boğa erkeği cömertliği ile de tanınır.
 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar