Sponsorlu Bağlantılar

Boyunluk modelleri, son yıllarda erkek ve kadınlar için son derece şık bir tamamlayıcı olmaya başladı. Soğuk havalarda sıcak tutması ile ve işlevsel özelliği ile öne çıkan boyunluklar bahar ve yaz mevsiminde de sonbaharda da son derece şık birer aksesuar olarak kullanılmaya başlandı.

orgu-boyunluk-ornekleri

Popülerliğinin artması ile beraber oldukça yaratıcı modeller de görmeye başladığımız şu günlerde, çok basit örgü teknikleri ile hazırlanabilecek olanlar ise herkesin ilgisini çekiyor.

mavi-boyunluk

Boyunluk modelleri bayanların kıyafetlerine uygun renklerde hazırlayabilecekleri ve çok kısa sürede örebilecekleri modelleri içeriyor. Örgü ile aranız iyiyse, kalın şişlerle kısa süre içinde pek çok boyunluk örneği çıkarabilir ve örebilirsiniz. İsterseniz tek renkli yünlerle, isterseniz kırçıllı iplerle veya ebruli yünlerle kendinize son moda boyunluk modelleri hazırlayabilirsiniz.

bayan-orgu-boyunluk

Aşağıdaki örneklere bakarak da çıkarabileceğiniz boyunluklar sayesinde hem modadan uzak kalmamış, hem de kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz yepyeni ürünlere de kavuşmuş olacaksınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar