Sponsorlu Bağlantılar

Düğün hazırlığı yapan ve kilolarından dolayı gelinlik konusunda telaş yaşayan bayanlar artık modacıların muhteşem tasarımları sayesinde tüm endişelerinden kolayca kurtuluyorlar. Büyük beden gelinlikler de diğerleri gibi son derece seksi ve davetkar duruyor.

buyuk-beden-gelinlikler

Kalça hizasından başlayan balık gelinlik modelleri, hafif kilolu hanımlar için gerçekten de şık duruyor. Herhangi bir kusuru göz önüne çıkarmayan modellerde göğüsleri çok büyük olmayan bayanlar straplez gelinlik modelleri konusunda da daha cesur davranabiliyorlar.

İşlemeler hoşunuza gidiyorsa ve biraz değişiklik istiyorsanız bel kısmından başlayarak diz üstlerine doğru inen taş süslemeleri hoşunuza gidebilir. Kilolu bir bayansanız aşırı kabarık eteklerden uzak durabilir, daha az kabarık gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

son-moda-buyuk-beden-gelinlikler

Büyük beden gelinlik modelleri içinde en rağbet görenlerin askılı tasarımlar olduğunu söyleyelim. Askılı gelinliklerde bolca dantel detay da seçebilirsiniz yahut taş süslemeli askılarla da asil bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

gelinlik-modelleri

Sade modeller de kilolarınızı gizleyebilir. Çok ihtişamlı olmayan sade gelinlik modelleri tercih edecekseniz, hafif taş veya straz süslemeleri de deneyebilirsiniz. Kuyruklu gelinlikler de yine bu sezonun en beğenilenleri arasında yer alıyor.

buyuk-beden-guzel-gelinlikler

Hangi modeli seçerseniz seçin önceliği bedeninizin hangi kısımlarını gizlemek ya da öne çıkarmak istediğinize karar vermelisiniz. Güzel görünmek isterken yanlış seçimler yaparak düğün gününüzde kötü hissetmek istemezsiniz. O nedenle mutlaka bedeninize ve kişiliğinize en uygun modelleri incelemeli ve denemelisiniz.

gelinlik

Kiralık gelinlik ya da diktirme modeller arasında öncelikle sezonun en moda gelinliklerine bakmalısınız. Prova yapmadan zaten giymeyeceğiniz için, her provada gelinliğin üzerinizde nasıl durduğuna defalarca bakmalısınız.

buyuk-beden-gelinlik

Tabi ki kısa gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz. Midi etek boyuna sahip bu gelinlikler de sizi harika gösterecektir.

Sponsorlu Bağlantılar