Sponsorlu Bağlantılar

Çalışan bayanlar için her gün ne giyeceğini düşünmek bazen işkence gibidir. Bazıları gece yatmadan önce ertesi gün ne giyeceğini hazırlar, bazıları da sabah kalktıklarında gardırobun önünde dakikalar geçirirler. Her gün farklı gözükmek zor olduğundan, eldeki parçaları doğru kombinleyerek pek çok farklı giysiye sahip olmak  mümkündür. Çalışan biri iseniz öncelikle gardırobunuza pek çok farklı giysiyle kombin edebileceğiniz etekler ve pantolonlar katmak olmalıdır.

2015-is-kiyafetleri

Gömlek ve basic tişört kombin için son derece doğru parçalar olacaktır. Desenli kumaşlardan olabildiğince kaçınmak en doğrusu olur. Düz renkteki kıyafetlerinizi kombinlerken renk katmak için aksesuarlarınızdan yararlanabilirsiniz. Kolye, küpe veya bileklik kullanabilir, renkli bir topuklu ayakkabı ya da çanta ile de giysilerinize ihtiyacınız olan hareketi kazandırmış olursunuz.

calisan-bayanlar-icin-kombin-onerileri

Takım elbiselerinizin ceket ve eteklerini yahut pantolonlarını birbirleri ile kombinleyebielceğiniz renklerden seçmek de size hem zaman, hem de para kazandırır. İşte size öneri olabilecek iş hayatı kombin örneklerinden bazıları.

Sponsorlu Bağlantılar