Sponsorlu Bağlantılar

Kış mevsiminde minik yavrularınıza renk renk ve desenli örgü bere modelleri hazırlayabilirsiniz. Sevimli ponponlar kullanabilir, kulakçıklar yapabilir veya düğmelerle, işlemelerle bereleri çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Çocuk örgü bere modelleri konusunda sizin için seçtiğimiz görsellerden yararlanabilirsiniz.

Kırmızı beyaz örgü bere modelleri

Kırmızı ile beyaz rengi birlikte kullanarak öreceğiniz bu bere modelini kız çocuklarınızın seveceğini düşünüyoruz. Tepe kısmındaki çiçek de son derece güzel görünüyor.

orgu-bere-modelleri

Ponponlu çocuk örgü bere modelleri

Ponponlu bereleri kim sevmez ki? Tüm çocukların bayıldığı bu berelerden örmek için iki renk kullanabilir veya bereyi tek renk örüp, ponponu uygun başka renkten de yapabilirsiniz.

orgu-bere

Tığ işi örgü bere modelleri

Sadece şişle değil, tığ örgüsü ile de çok güzel örgü bere modelleri hazırlayabilirsiniz. Berelerinizin üzerine yine tığla yapacağınız büyük çiçekler diktiğinizde ortaya harika modeller çıkacaktır.

 

kirmizi-orgu-bere-modelleri

Sarı örgü bere modelleri

Sarı ile yeşil işbirliği yaparken tepeye yapacağınız yapraklar sayesinde çok kolayca bir sebze görüntüsü verebillirsiniz.

 

cocuk-orgu-bere-ornekleri

Fiyonklu çocuk bereleri

Bu tığ işi örgü berenin üzerine yine tığ ile örülmüş bir fiyonk yerleştirmek çok güzel bir fikir. Daha farklı şeyler yapabilir ve yeteneklerinizi çocuklarınızı sevindirmek için kullanabilirsiniz.

 

cocuk-orgu-bere-modelleri

Örgü hırka bere takımları

Bere örmek dışında aynı renk ve modelden bir de hırka örerek harika takımlar yapabilirsiniz. Hatta örgü atkı modelleri de bu takımlara eşlik edebilir.

cocuk-orgu-bere

Çiçekli düğmeli örgü bereler

Hem çiçeklerden, hem de düğmelerden yararlanamyı ihmal etmezseniz ortaya nefis modeller çıkabilir.

 

cicekliorgu-bere

Yeşil örgü bere modeli

Açık tonlar çocuk bereleri için güzel olsa da, onlar daha renkli şeyleri severler. Yeşil rengi hem kız, hem de erkek çocuklar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

cocuklar-icin-orgu-bere-modelleri

İşlemeli örgü bere modelleri

Pek çok rengi aynı anda kullanabileceğiniz gibi, berelerin üzerine ev, hayvan veya çiçek figürleri işleyebilirsiniz. Kalın bir iğne bu konuda size yardımcı olacaktır.

 

bebek-orgu-bere

Sponsorlu Bağlantılar