Sponsorlu Bağlantılar

Renkli, ferah ve kendi tarzınızı yansıtan bir ev dekorasyonu için, hayal gücünüzü biraz zorlamanız ve küçük dokunuşlar yapmanız yeterli. 

antre-dekorasyonu

Evlerinizin girişlerine veya antrenize koyacağınız hasır bir sepet içine o gün kullandığınız ayakkabılarınızı veya çizmelerinizi koyabilir, son derece farklı bir görüntü yaratabilirsiniz. Evin zeminini, duvarları ve kapıyı beyaza boyayarak da dar alanları daha geniş ve ferah göstermeniz mümkün.

dekorasyon-fikirleri

Oturma odası dekorasyonu için ya da salon dekorasyonu için renklerden yararlanmaya ne dersiniz? Açık renkte mobilyalara sahipseniz, seçeceğiniz aksesuarların rengarenk olmasının hiçbir sakıncası yok. Koltuklarınızın arkasındaki duvarlara büyük tablolar asabilir, halınızı renkli ve desenli modellerden seçebilirsiniz.

dekoratif-aksesuarlar

Lavabolarınızı daha şık bir hale getirmek için resimdeki gibi, küçük saksı çiçeklerinden yararlanabilirsiniz.

ev-dekorasyonu

Mutfağınızda biraz alanınız varsa ada tezgahı yaptırabilirsiniz. Klasik anlayıştan farklı, mavi veya kırmızı gibi renkleri tezgahınızın gövdesinde kullanmanız mutfağınıza güzel bir hava verecektir. Ayrıca yere sereceğiniz küçük kilimler de canlılığı artıracaktır. 

genc-odasi-dekorasyon

Çocuk odanızda veya misafir odanızda, yataklarda açık tonlarda nevresim ve çarşaflar kullanabilirsiniz. Pastel tonların hakim olduğu odaları kırmızı bir abajur, kırmızı bir resim veya farklı renkte bir yatak başlığı tercih ederek de dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Dekorasyon yapmak için sadece göz zevkinizi biraz daha ön plana çıkarıp, internetten fikir alabilirsiniz. 

yatak-odasi-dekorasyonu

 

Yataklarınızın yanında kullandığınız klasik komodinlerden sıkılmadınız mı? Küçük ahşap bir tabureyi komodin olarak kullanabilir, okuduğunuz gazeteleri veya kitapları koymak için de yatağın yan tarafına hasır bir sepet koyabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar