Sponsorlu Bağlantılar

Evlerimiz şık görünsün isteriz. Kendi göz zevkimiz kadar, misafirlerimizim de evlerimizde hoşça vakit geçirmeleri ve tabi ki memnun şekilde ayrılmaları hepimizi çok mutlu eder. Pek çok kişi için ev dekorasyonu bu anlamda da büyük önem taşımaktadır. Evlerde eşyalar ve aksesuarlarla yaratılan hava, kişiliğimiz ve yaşam şeklimiz ile ilgili bilgiler de verdiğinden seçtiğimiz tüm eşyalara ayrı bir özen gösteririz.

Evlerinde bahçe dekorasyonu sevenler veya bitkileri evlerde dekoratif aksesuarlar olarak kullanan dekorasyon sevenler için, kitap şeklindeki saksılar son derece güzel bir seçenek olabilir. İster bahçenizde, isterseniz de evinizin salonunda çok hoş bir görsellik yakalayabilirsiniz.

dekoratif-aksesuarlar

Elbette misafirleri ilk karşıladığımız yerler evlerimizin kapıları olur. Konuklarınızı karşılarken, onlara boş bir kapı yerine, güzel süslerle açılan bir kapı sunmak hiç de fena sayılmaz. Pek çok farklı modele sahip olan kapı süsleri içinden siz de kendinize uygun bir tane seçebilir ve gelenleri daha kapıdan girdikleri an itibariyle etkileyebilirsiniz.

kapi-susu

 

 

Salonlarınızdaki boşlukları, antreleriniz ve hatta banyolarınızı bile bu harika hasır sepetlerle dekore edebilirsiniz. Son derece şık duran bu sepetlerin içine çiçekler de koyabilir veya ince broşürlerinizi, gazetelerinizi veya dergilerinizi de bırakabilirsiniz. Pek çok farklı amaçla kullanabileceğiniz gibi, isterseniz sadece yalın haliyle de şık bir ev aksesuarı olarak kullanmanız mümkün.

hasir-sepet

Okumayı seven biriyseniz bu kitap desteği tam size göre. Hem çok dekoratif, hem de oldukça kullanışlı. Salonlarınızda, çalışma odalarınızda veya yatak odanızda kitaplarınıza destek olarak kullanıp, aynı anda hoş bir görsellik yakalayabilirsiniz.

kitap-destegi

Sponsorlu Bağlantılar