Sponsorlu Bağlantılar

Yıllardır ayakkabı sektörü teknolojik gelişimler ile birlikte, hızla büyürken, bu sektörde pek çok öncü marka, en ünlü moda tasarımcıların kreasyonları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kışlık ayakkabılarda Dockers ayakkabı modelleri dediğimizde görünüm olarak oldukça geniş ve sağlam tabanlara sahip modeller ilginizi çekebilir. Zaten kış aylarında zariflik değil teknik özellikler ve mükemmeliyet önemlidir öyle değil mi? Diş kalınlıkları ve modelleri ile kış sezonuna damgasını vuran modellere Dockers mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Dockers ayakkabı modelleri

Outdoor ayakkabılar

Amaca uygun olarak üretilen bu modeller, genel olarak Dockers renk tonlarında olan kahve tonları kullanılmaktadır. Yandan bağcık yerleri olan bu modeller, kalın bağcıkları ile sağlam bir model ortaya koymuştur. Ana renk olarak kahve tonu tercih edilse de, burun ucun da siyah bir detay bulunurken, siyah üzerine sarı şerit halinde Dockers yazısı da modelin şıklığını ortaya çıkarıyor.

2016 Dockers ayakkabı modelleri

Dış materyal olarak deri kullanılırken, iç kısmında ise yine deri kullanılmıştır. Taban ise kauçuk olarak kış aylarına uygun olarak tasarlanmıştır.

en güzel Dockers ayakkabı modelleri

Günlük ayakkabılar

Tabi ki sadece kış aylarına uygun modeller değil de günlük ayakkabılar da bulabilmek mümkündür. Taban yüksekliği standart olan Dockers ayakkabı modelleri günlük modellerde, bağcıklı, bağcıksız ve normal kesim detayları ile ayakkabılar sunmaktadır. Casual ayakkabılardan da iç ve dış materyal olarak suni deri kullanılırken, taban materyal da % 100 PU seçeneği dikkatleri çekiyor. Tabi ki yine yan tarafında Dockers logosu da tarzını ortaya koyuyor.erkek Dockers ayakkabı modellerikahverengi Dockers ayakkabı modelleriipli Dockers ayakkabı modellerikalın taban Dockers ayakkabı modellerisiyah Dockers ayakkabı modellerişık Dockers ayakkabı modellerispor Dockers ayakkabı modelleriyeni Dockers ayakkabı modelleriyeni sezon Dockers ayakkabı modelleriyüksek taban Dockers ayakkabı modelleri

Dockers ayakkabı modelleri için firmanın sitesine bakabilir, en yeni tasarımları görebilir ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar