Sponsorlu Bağlantılar

Hangi renkte olursa olsun kürk yelekler modanın soğuk zamanlardaki en güzel aksesuar ve aynı zamanda kıyafetlerinden biridir. Zaman zaman ortaya çıkan, zaman zaman modası geçen kürk yelekler bu sene bolca sahnede görünüyor. en-yeni-kurk-yelekler

Elbette hayvanlara zarar vermemek adına yapay kürk yelek modelleri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Son derece sıcak tutan malzemelerden yapıldıkları gibi, gerçeğine de yakın durduklarından hem bedeniniz sıcak olacak, hem de ruhunuzda gedikler açılmayacaktır.2015-kurk-yelek-modelleriKürk yeleklerinizi siyah pantolonlarınızda, jeanlerinize, elbise üzerinden eteklerinize bile pek çok farklı şekilde kombinleyebilirsiniz. Uzunlukları farklı olduğu için bedeninize veya kıyafetlerinize uygun olarak da tercihlerde bulunabilirsiniz.

kurk-yelekler

Çizme ve kürk yelek birlikteliği kombinlerde en çok sevilenlerden. Siz de krem rengi ya da siyah kürk yelekler alabilir veya beyaz gösterili bir tanesini kullanabilirsiniz.

kurk-yelek-modellerikurk-yelek-modasisiyah-kurk-yelek

Modadan geri kalmak istemiyorsanız dolabınızda mutlaka bu kışa özel kürk yelekler, buti bot modelleri, siyah deri pantolonlar ve pançolar bulundurun. Tarzınızı konuşturmak için önce modadan konuşacak kıvama gelmek gerekir, öyle değil mi?

Sponsorlu Bağlantılar