Sponsorlu Bağlantılar

Erkek boyunluk modelleri, 2015 yılının soğuk kış günlerinde sevdiklerinizi ısıtacak yepyeni modellerle dolu. İstediğiniz renkte örebileceğiniz son derece basit boyunluk modellerini geniş numaralı şişlerle örebilirsiniz. Yuvarlak şişlerle örerek bütün halinde çıkarabileceğiniz modellerin yanında, isterseniz geniş bir atkı ilmek sayısıyla başlayabilir ve tüm boynu dolanacağını düşündüğünüzde kesip, iki ucu aynı yünle dikebilirsiniz.  

boyunluk-ve-atk-modelleri

 

Tek ve büyük bir düğme kullanarak iki yakasını birleştirebileceğiniz erkek boyunluk modelleri, haraşo ile de örülebilir. Sadece lastik örgüsü dediğimiz bir ters, bir düz örgü modelini de kolayca uygulayabilir ve kısa bir sürede birden fazla renkte boyunluk örebilirsiniz. Örgü boyunluk modellerinde ön kısmı fermuarlı olanlar da beylerin çok hoşuna gidiyor. Ördüğünüz boyunluğun iki ucuna dikeceğiniz uyumlu bir renkteki fermuar tarz yaratacak ve farklı bir model ortaya çıkaracaktır.

boyunluk-modelleri-2015

 

Gri ve siyah en çok tercih edilen renkler olsa da, beyaz, krem ve ekru renkleri de beyler için oldukça uygun diyebiliriz. Bordo, lacivert ve bej tonları da çalışan beylerin kolaylıkla kullanabileceği tonlar arasında.

beyaz-boyunluk-modeli

boyunluk-modelleri

boyunluk-modelleri-erkek

degisik-boyunluk-modelleri

en-yeni-boyunluk-modelleri

erkek-boyunluklar

erkek-boyunluklar-2015

erkek-boyunluk-modelleri

erkek-orgu-boyunluklar

erkek-orgu-boyunluk-modelleri

gri-boyunluk-modelleri

 


lacivert-boyunluk-modeli

mavi-boyunluk-modeli

orgu-boyunluk-modelleri

son-moda-orgu-modelleri

yesil-boyunluk-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar