Sponsorlu Bağlantılar

Erkek örgü atkı bere modelleri ile ilgileniyorsanız, çok kolay şekilde örebileceğiniz modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Erkekler için genellikle gri, beji krem, siyah ve kahverengi renk tonları tercih edilse de, günümüzde pek çok erkek modaya yakın ilgi duyduğu ve takip ettiği için farklı renklerde orgu bere modelleri de tercih ediyorlar.

erkek-boyunluk-modeli

Bordo, kırmızı veya tuttuğu takımın renklerine sahip orgu bereler sevdiğiniz erkeklerin çok hoşuna gidecektir. Onlara güzel ve hoş bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız şiş veya tığ işi örgü yöntemlerini kullanarak hızlı bir şekilde bere örebilirsiniz. Kolay örneklere sahip olan bere modellerini isterseniz sadece haraşo veya lastik örgüsü ile de örebilirsiniz.

orgu-atki-bere-modelleri

Örgüden çok iyi anlamıyorsanız bile, alacağınız ebruli renkteki yünler size çok yardımcı olabilir. Bu sayede renkli bereler örebilir, kulak kısımlarını uzatabilir veya örgülerle yan taraflarına güzel bir model uygulayabilirsiniz. Resimlere bakarak da model çıkarabilir, zamanla örgü tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

 

Örgü atkı ve bere modelleri ile ilgili diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar