Sponsorlu Bağlantılar


İçinden çıkılamayan ve sürekli kafa yorulan bir kavram olmasına rağmen, hepimizin içine düştüğü ve pek çok sefer de debelendiği bir duygudur aşk. Hal-i hazırda pek çoğumuz bir aşkın kollarında ruhumuzu ısıtıyor ya da ayrılık rüzgarlarıyla çoktan soğumuş yataklarımızda uyumaya çalışıyoruz. Ancak yeni aşka yelken açanlar için durum daha heyecanlı ve kasvetlidir. Çoğu zaman ne yapacağını bilememek aşkın ters yüz olması anlamına da gelebilir. Aşıksanız ve onu da kendinize aşık etmek istiyorsanız ipuçlarımızdan yararlanabilir ve daha uzun sürecek bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.Aşıksanız ve karşınızdakinin de size aşık olmasını istiyorsanız öncelikle dopamin salgılamasını sağlayabilirsiniz. Bunun en kolay yolu da bugüne dek beraber yapmadığınız aktiviteler için biraz motive etmek. Heyecan duymak hem dopamini artıracak hem de size duyduğu hislerin aşka dönüşmesini sağlayacaktır.

İlla konuşmak zorunda değilsiniz. İçinizden susmak geliyorsa susun ve bırakın merak etsin. Suskunluk anlarında erkekler kadınların ne düşündüğünü çok daha gazla merak ederler. Biraz gizemli olmanın ne zararı olabilir ki?

aşık çift (680 x 400)

Erkeklerin hoşuna gitmeyen güvence ve teminat dolu bir yaşamdan söz etmek yerine, daha gizemli olabilir ve ne yapacağı çok kestirilemeyeni düşünceleri tam olarak açığa çıkmayan bir kadın olun. Rol yapın demiyoruz ama her düşüncenizi söylemek zorunda değilsiniz.

Sık sık görüşmekten çekinmeyin, zira sık görüşen kişilerin aralarında benzerlik olduğuna dair güçlü kanaatleri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Cinselliğin ilişki başladıktan sonra gerçekleşmesi düşüncesini artık bir kenara bırakıp, cinsellik yaşadığınız kişinin size karşı aşık olması için gereken dopamini salgılamasına izin verin. Ayrıca seks yapmanın kişilerin birbirlerine bağlanmasında önemli bir faktör olduğunu da unutmayın.

aşık erkek (680 x 400)

Her zaman kararlı ve güçlü bir kadın olduğunuzu hissettirin. Kararsız kadınlar erkeklerin itici bulduğu tipler olduğundan net ve kararlı tavırlar sergilemeniz onun da size aşık olmasına neden olacaktır. Nereye gideceğinize karar verebilir, ne yiyeceğinizi de o sormadan söyleyebilirsiniz, korkmayın.

Her zaman açık konuşun ve düşüncelerinizi kestirme bir şekilde ve net olarak ifade edin. Göreceksiniz size hayranlık duygusu artacak ve aşık olması an meselesi olacaktır.

Monoton bir hayata sahip olmayın ve böyle de hissettirmeyin. İşiniz dışında mutlaka yaptığınız aktiviteler olsun, spora gidin, dans edin, tenis öğrenin ya da bir dil kursuna kayıt olun. Erkekler komplike kadınları daha çok etkileyici buluyorlar, unutmayın.

 

Sponsorlu Bağlantılar