Sponsorlu Bağlantılar


Pek çok erkek, kadınlarla ilgili kulaktan dolma bilgiler eşliğinde seks hayatlarını sürdürürler. İzledikleri filmlerin de etkisiyle olsa gerek, partnerlerinin de film yıldızları gibi olmasını beklerler. İşte erkeklerin kadınların seks yaşamına dair yanıldıkları noktalar.ara4

  • Erkekler genellikle kadınların tüm seks pozisyonlarından zevk aldığını ve orgazm olduğunu düşünse de işler pek de öyle gelişmez. Bazı pozisyonlar kadınlar için son derece sıkıcı ve hatta eziyetlidir. Zevk almak şöyle dursun, bir an önce bitsin isterler. Orgazm olayını filmlerden öğrenen erkekler ise kadınların her şekilde orgazm olmalarını beklerler fakat pek çok kadının yatakta orgazm taklidi yapmak zorunda kaldığını bilmezler.
  • Erkekler, eşlerinden seksi giysiler giymelerini ve davetkar olmalarını beklerken, kendilerinin pijamalı veya eşofmanlı hallerinin bile kadınları etkileyeceğini düşünürler ancak, işin aslı ne yazık ki böyle değil. Kadınlar da erkekleri seksi görmek isterler ve ön sevişme olmadan sekse başlamak pek çok kadın için sadece eziyettir.
  • Bir erkeğin bilimsel olarak 9 dakikadan daha çok ereksiyon durumunda kalmadığı kanıtlanmış olsa da, erkekliklerine toz kondurmayan beyler üst üste pek çok kez orgazm olabileceklerine inanmakta tam bir şehir efsanesi haline gelmiştir.
  • Her ne kadar istisnai durumlar söz konusu olsa da, seksi görünen bir erkeğe kadınların anında fiziksel temas etme isteğinde oldukları da erkeklerin yanıldıkları bir başka konu.

 

Sponsorlu Bağlantılar