Sponsorlu Bağlantılar

 

Kadınların vazgeçemedikleri ve elbette sık sık giydikleri etek modelleri, iş hayatında olduğu kadar, özel hayatta da en sevilen parçalardan biridir. Doğru seçimler yapılması halinde her bayanı güzel ve çekici gösteren etekler, aynı zamanda tarz sahibi olmak için de en elverişli parçalardan biridir. Bu sezon ekoseli etekler, deri etek modelleri, kalem etekler ve elbette midi etekler oldukça moda olduğundan, dolabınızı şöyle bir karıştırıp ne gibi kombinler yapabileceğinize bakabilirsiniz.

en-yeni-etek-modelleri

Kim demiş ekoseli eteklerin üzerine desenli kazak ve gömlekler giyilmez diye. Yeter ki siz stil sahibi olun ve tarzınızı ortaya koyarken moda konusunda biraz daha dikkatli olun yeter.

etek-kombinleri

Kalem etek modelinizin desenleri ve renkleri ne olursa olsun, harika bir stiletto ayakkabı ile kombinleyebilir ve elbette sezonun en moda parçası olan deri ceketlerinizle de şıklığınıza vurgu yapabilirsiniz.

 

etek-modelleri

Bu sene yüksek belli etek modelleri kadar, kalın kemerler de moda. Taba rengi ya da siyah büyük kemerlerinizi eteklerinizle kullanmayı denemeli ve gömleklerle kombin yapmalısınız.

kalem-etekkisa-etekson-moda-etekler

Unutmadan bu sonbahar kot gömlekler ve etekler birlikte kullanıldığı gibi, aynı zamanda payetli etekler de sokaklarda en sık göreceğimiz kombinlerin yıldız parçalarından biri.

Sponsorlu Bağlantılar