Sponsorlu Bağlantılar

Tarz bir kadınsanız tepeden tırnağa farkınızı ortaya koymalısınız. Tabi ki gardırobunuzdaki her kıyafeti de tarzınıza uygun şekillerde kombinleyebilme becerisine de sahip olmanız gerekiyor. Dolabınızdaki etek modellerine göz attığınızda bir kaç sezon öncesine ait parçalar görüyorsanız üzülmeyin, doğru kombinlerle tarzınızı eteklerinizle ortaya çıkaracak kombinler yapabilirsiniz. 

etek-kombinleri

Midi etekler ve akordeon etek modelleri hala kullanılabilir durumda olduğundan, basic tişörtleriniz, ince kemerleriniz ve şifon bluzlarınızla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca modası yavaş yavaş geçen, bel açıkta bırakan bluzlar ve büstiyerleri de midi etek modelleri ile kombin yapabilirsiniz. 

etek-modelleri

Kalem etekler hiçbir zaman eskimez ve modası da geçmez. Her zaman ciddi bir şeyler giymek istediğinizde hemen kalem eteklerinizi dolabınızdan çıkarabilirsiniz. Düz renk bluzlarla veya gömleklerle kombin yapabileceğiniz eteklerinizin altına stiletto giyerek nefes kesici görünebilirsiniz. 

kalem-etek-modelleri

Şifon, kısa eteklerinizi, özellikle siyah renk ise, çalışma hayatınızda kullanabilir, aynı zamanda küçük toplantılara veya buluşmalara da giyebilirsiniz. Modası geçse de siyah eteğinizin üzerine giyeceğiniz klasik beyaz bir gömlek tüm havanızı bir anda değiştirebilir. Tabi ki topuklu ayakkabılarınızın tarz olması tüm görünüşünüzü dikkat ekici hale getirebilir.

kisa-etek-modelleri

Desenli midi bir eteğiniz varsa, eteğin içindeki bir renkte stiletto ya da topuklu ayakkabı ile kombin yapabilir, eteğinizde desen olduğundan, üzerine gri, beyaz veya bej tonlarında basic bir tişört de giyebilirsiniz. 

midi-etek-modelleri

Tütü etekler bu sezon popülerliğini kaybediyor ama siz yine de çılgın bir büstiyer, harika bir topuklu ayakkabı ile bu modası geçmekte olan eteğinizi gün içinde dahi kullanabilirsiniz. Diğer parçaları modern ve dikkat çekici şekilde kullanmanız kimsenin eteğinizin modasıyla ilgilenmeyecek olduğunun da garantisidir. 

son-moda-etekler

Uzun eteklerinizi de yine beyaz tişört veya gömleklerle kombin yaparak tarz görünebilirsiniz. Özellikle düz renk uzun etekleriniz varsa gösterişli küpeler ve bilekliklerle ya da çantanızdaki detaylarla stil sahibi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. 

uzun-etek-kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar