Sponsorlu Bağlantılar

Zevkle döşenmiş evlerde kim yaşamak istemez ki? Ev dekorasyon konusu bu nedenle hemen herkesin ilgisini çeken ve severek araştırılan konuların başında gelir. Yaşadığımız alanları birbirinden şık ve tarz hale getirmek için ufak dokunuşlar yapabilir, aksesuarlardan yararlanabilir, çok uygun fiyatlara alacağımız mobilyalar sayesinde kendi tarzımızı yansıttığımız evler yaratabiliriz. 

banyo-dekorasyon

Banyo zeminlerinde farklı döşemeler ve renkler kullanmaya ne dersiniz? Dekorasyon konusunda biraz cesur davranmak gerektiğini hatırlatıp modası geçmiş fayanslar kullanmak yerine, zemine desenli kalebodurlar kullanmayı deneyebilir, ayaklı küvet yerleştirdiğiniz banyonuzda çok daha tarz bir dekorasyona imza atmış olabilirsiniz. 

dekorasyon

Mutfağınızı değiştirmek için hazır mutfak mobilyalarına bakmak yerine, evdeki dolaplarınızı tamir edip, yeni kulplar takabilir ve hepsini sevdiğiniz bir renge boyayabilirsiniz. Mutfağın ortasına veya duvar köşesine ada tezgahı yerine geçecek küçük bir masa da koyabilir ve modern mutfak dekorasyonu yapmış olursunuz.

dekorasyon-fikirleri

Çocuk odası dekorasyonu için aldığınız konsolun her bir çekmecesini farklı bir renge boyayabilirsiniz. Aman, kim uğraşacak şimdi boyayla diyorsanız hazır satılan yapışkanlı folyolarla da çekmeceleri farklı renk ve desenlerle kaplamanız mümkün. Üstelik yapışkanlı folyoları pek çok yapı marketten son derece ucuza alabilir, stickerlarla da çocuk odasının duvarlarında farklılık yaratabilirsiniz. 

ev-dekorasyon

Oturma odanızda bir duvarı kütüphane yapabilir, önüne de tekli bir koltuk veya berjer yerleştirerek, kafa dinleyeceğiniz bir okuma köşesi yaratabilirsiniz. Duvar rafları bu konuda işinizi görecektir. ayrıca eve hakim renk beyazsa salonunuzda siyah beyaz çizgili bir halı ya da kilim kullanmak da oldukça şık görünür. 

ev-dekorasyon-ornekleri

Soyunma odası yok diye üzülmeyin, odanızda bir duvarı raflarla açık bir soyunma kabinine dönüştürebilirsiniz. Dolap içi düzenleme aksesuarlarıyla da son derece dekoratif ve kullanışlı bölmeler yaratabilirsiniz. 

ev-dekorasyonu-nasil-olmalidir

Biraz renk iyidir. Ev dekorasyonu için desenli duvar kağıtları, renkli koltuklar veya aksesuarlarla çok zengin bir atmosfer sağlamanız da mümkün. 

modern-ev-dekorasyonlari

Sponsorlu Bağlantılar