Sponsorlu Bağlantılar

Evlerimiz en özel yaşam alanlarımızdır. Her birimizin kimliğini yansıttığı evlerimiz aynı zamanda yaşama bakış açımızın da bir aynası gibidir. Ev dekorasyonu ile ilgilenen herkes renklerden ve aksesuarlardan yardım alır. Yalnızca mobilya alıp koymakla dekorasyon yapmış olunmadığı için evlerinizi harika aksesuarlarla tarzınıza göre döşeyebilirsiniz. Ev için aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gerekenler öncelikle renk uyumları olmalıdır. Evin genel havasına ve hakim renk tonlarına uygun veya kombinlenebilir tonlarda aksesuar seçerek çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

dekoratif-vazolar

Büyük şehirlerde pek çok mağazadan ev için aksesuar satın alabilir veya internet sitelerinden de online alışveriş yapabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara, son derece ucuza dekore edebileceğiniz evleriniz için şahane mumlar veya koltuklarınız için renkli yastıklar alabilirsiniz.

en-guzel-dekorasyon-ornekleri

Ayaklı abajurlar, masa üstüne ya da sehpaların üzerlerinde kullanmak üzere çini vazolar, geniş seramik tabaklar tercih edebilirsiniz. Son yılların ev dekorasyon trendlerinden biri olan kitapları da sehpaların üzerinde kullanabilir ve arada sırada açıp okuyarak vakit geçirebilirsiniz. Kitap yerine magazin, oda ya da dekorasyon dergileri de kullanılabilir.

dekoratif-aksesuarlar

Ev için aksesuar arıyorsanız, renkli kutular harika bir seçenek olacaktır, zira onların içine ortalıkta kalan ve evinizin dağınık görünmesine yol açan pek çok eşyanızı koyabilir ve dolaplarınıza yerleştirdiğiniz renkli kutularla da şahane bir dekorasyona imza atmış olabilirsiniz.

dekorasyon-ornekleri

dekoratif-yastiklar

ev-dekorasyon-modelleri

ev-dekorasyon-ornekleri

ev-icin-aksesuar

Sponsorlu Bağlantılar